Jelentkezzen önéletrajz nélkül Можливість для людей з України

Čašník, čašníka pre reštauráciu v Starom meste

HUA XING, s.r.o.

Miesto práce
Židovská 7, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
6 - 7,5 EUR/hod.Mzda sa odvíja od odbornosti , šikovnosti a od rýchlosti zaučenia.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kompletný servis o zákazníka, objednávanie jedál, príprava nápojov, práca s pokladňou. Starostlivosť o čistotu.

Pitný a stravovací režim
Práca vo výbornom kolektíve
Možnosť voľby frekvencie pláce
Príjemné prostredie

Sme reštaurácia ktorá je otvorená od 1996. Varíme tradičnú čínsku kuchyňu a vďaka tomu je reštaurácia Jasmín už exkluzívna značka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výborné komunikačné zručnosti, orientácia na zákazníka a príjemné vystupovanie
- zodpovednosť, precíznosť a samostatnosť
- rozhľad a znalosti v oblasti gastronómie
- skúsenosti so servírovaním jedál a vín

Obchodná spoločnosť sa zaoberá pohostinskou činnosťou. Prevádzkuje zariadenia reštauračného charakteru ponúkajúce čínsku, kórejskú, thajskú a japonskú kuchyňu. Spoločnosť má dlhodobé skúsenosti v oblasti gastronómie.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3952978  Megjelentetés dátuma: 14.3.2022  Alapbér (bruttó): 6 EUR/hod.