Pracovník vonkajšej obsluhy ČS Shell Trenčín, Bratislavská

HSV s. r. o.

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
4,6 EUR/hod.motivačná schéma, variabilná zložka mzdy sa odvíja od plnenia plánov predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vonkajšia obsluha čerpacej stanice - predaj palív a doplnkových produktov, aktívna práca so zákazníkmi na nádvorí

Zamestnanecká zľava na nákup PHM.
Možnosť kariérneho rastu.
Možnosť získať zážitkové výlety do zahraničia.

Hľadáme človeka na pozíciu vonkajšieho predajcu čerpacej stanice, ktorý rád komunikuje s ľuďmi a nebojí sa predaja.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia, služby-aktívny predaj konečnému spotrebiteľovi

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

vítaná prax v oblasti obchodu, služieb (dôležitá komunikácia s ľuďmi) + predajné zručnosti

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť a chuť pracovať .Skúsenosti s predajom sú vítané.

Všetko ostatné ťa naučíme.

HSV s.r.o. je spoločnosť, ktorá prevádzkuje čerpacie stanice na Slovensku s 29 ročnou tradíciou. Poskytuje ekonomickú stabilitu a istotu práce svojím zamestnancom s dôrazom na bezpečnosť a ochranu ich zdravia.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4176490  Megjelentetés dátuma: 6.10.2021  Alapbér (bruttó): 4,6 EUR/hod.