Technický pracovník vo výrobe/ Nemecko

HSM Personalservice GmbH &Co.KG

Miesto práce
Ichenhausen, Nemecko
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
14,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nemecká firma , ktorá sa zaoberá spracovaním surovej kože hľadáme 2 pracovníkov (vhodnejšie pre mužov) na oddelenie " Receptúry "

* miešanie farieb
* váženie
* ostatné pomocné práce

* plný úväzok, nemecká zmluva ( zdravotné a sociálne poistenie v Nemecku)
* bez poplatku za sprostredkovanie práce
* možnosť záloh po každom odpracovanom týždni
*možnosť patriť pod kmeňového zamestnanca
* ubytovanie zabezpečuje zamestnávateľ a hradí si ho zamestnanec vo výške 395,00 Eur formou zrážky zo mzdy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Textilná, odevná, kožiarska výroba

Ako jeden z popredných medzinárodných výrobcov prémiovej kože pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* uchádzač môže byť vyučený pekár, chemik a pod.
* treba byť pripravený na určitý zápach
* nemecký jazyk A2 - dobré základy, pozícia nie je vhodná pre uchádzačov bez nemčiny
* osobné auto nie je podmienkou

Našou prioritou je spokojnosť zákazníkov a zamestnancov, pretože len vtedy, ak to bude zaručené, môžeme byť ako spoločnosť u vás úspešní. Aj preto sme členom Asociácie nemeckých agentúr dočasného zamestnávania (iGZ).

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3414244  Megjelentetés dátuma: 12.2.2024  Alapbér (bruttó): 14,5 EUR/hod.