Operátor do výroby/ ž / m / Nemecko

HSM Personalservice GmbH &Co.KG

Miesto práce
Neenstetten, Nemecko
13,5 EUR/hod.Plat začína od 13,50 Brutto/ hod a pri spokojnosti zamestnávateľa zvýšenie platu + príplatky za zmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nemecká firma, ktorá vyrába diely pre automobilový priemysel hľadá nových pracovníkov:

* obsluha strojov + ľahké montážne práce
* práca na 3 zmeny
* pracuje sa 10 dní a 5 dní je voľno ( denne 10 hodín)

* nemecká pracovná zmluva, práca na plný úväzok
* pokrytie sociálneho a zdravotného zabezpečenia
* možnosť patriť pod kmeňového zamestnanca ( ak plánujete ostať v Nemecku dlhodobo)
* sprostredkovanie bez poplatku!
* príplatky za nadčasy, nočné zmeny, nedele, sviatky
* poskytnutie ochranných pracovných prostriedkov
* práca na dlhodobo + pravidelné vyplácanie mzdy
* ubytovanie je zabezpečené ( formou domov) a zrážkou zo mzdy sa strháva zamestnancovi mesačne 395,00€ ( pravidelné čistenie domov, nie je veľký počet ľudí v dome)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Nemecká strojárska firma, ktorá dlhodobo pôsobí na svetovom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* zodpovednosť a pozitívny prístup k práci
* práca nie je náročná
* práca na 3 zmeny + od 23:00 hod sú príplatky 25% nezdanených
* nemecký jazyk A1 alebo maďarský jazyk
* vlastné auto podmienkou
* skladníci si môžu urobiť vo firme nemecké papiere na vysokozdvižný vozík

Našou prioritou je spokojnosť zákazníkov a zamestnancov, pretože len vtedy, ak to bude zaručené, môžeme byť ako spoločnosť u vás úspešní. Aj preto sme členom Asociácie nemeckých agentúr dočasného zamestnávania (iGZ).

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3315058  Megjelentetés dátuma: 30.1.2024  Alapbér (bruttó): 13,5 EUR/hod.