Pomocníci pri výrobe debniaceho lešenia / Nemecko

HSM Personalservice GmbH &Co.KG

Miesto práce
89264 Weißenhorn, Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 14,14 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nemecká stavebná firma, ktorá sa zaoberá výrobou debnenia, lešenia, drevených materiálov hľadá šikovných pracovníkov:

* pomocné práce pre systémy debniaceho lešenia

* nemecká pracovná zmluva ( sociálne a zdravotné poistenie v Nemecku)
* neplatíte žiadne poplatky
* s možnosťou patriť pod kmeňového zamestnanca
* pravidelné vyplácanie mzdy
* vyplácanie záloh
* platená dovolenka
* ubytovanie zabezpečuje zamestnávateľ a hradí si ho zamestnanec vo výške 360,00 Eur formou zrážky zo mzdy ( ubytovanie v domoch, max. dvaja na izbe)
* auto nie je podmienkou, zabezpečený odvoz do práce a z práce na ubytovanie za 5,00 Eur/ denne ( jedna cesta 2,50 ) strháva sa z platu

Ak by chcel uchádzač osobný pracovný pohovor, budeme v dňoch 16. - 17.02. 2024 v Piešťanoch. Pre rezerváciu termínu volajte na tel. 0904 018 709.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Nemecká firma, ktorá ponúka debnenia, lešenia, drevené materiály a stavebné služby je spoľahlivým partnerom vo všetkých fázach stavebného projektu. V súlade s rôznymi požiadavkami stavebných firiem, lešenárskych firiem a remeselných podnikov vám ponúkne ekonomické riešenia debnenia a lešenia – na predaj alebo prenájom.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* pozitívny prístup k práci, zodpovednosť
* nemecký jazyk A1 -A2
* vlastné auto nie je podmienkou

Našou prioritou je spokojnosť zákazníkov a zamestnancov, pretože len vtedy, ak to bude zaručené, môžeme byť ako spoločnosť u vás úspešní. Aj preto sme členom Asociácie nemeckých agentúr dočasného zamestnávania (iGZ).

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3058201  Megjelentetés dátuma: 9.1.2024  Alapbér (bruttó): 14,14 EUR/hod.