Obchodný zástupca

Herman Slovakia Production s.r.o.

Miesto práce
Mokrá Lúka 226, Maďarsko, Poľsko
Termín nástupu
05.11.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme prvý a jediný výrobca abrazívnych kotúčov na Slovensku a chceme expandovať aj na územie Poľska a Maďarska. Preto hľadáme do svojho tímu spolupracovníka, ktorý má chuť prezentovať a predávať naše výrobky v Poľsku a v Maďarsku. Práca si vyžaduje flexibilitu, organizačné schopnosti, samostatnosť . Náplňou práce je oslovovanie nových potencionálnych zákazníkov.

- zamestnanie v slovenskej expandujúcej firme s dlhoročnou tradíciou
- školenia v rámci ďalšieho rozvoja
- možnosť ovplyvniť svoj príjem na základe výsledkov z predaja
- firemný telefón

Informácie o výberovom konaní

Žiadosti prosím zasielajte emailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Poľský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Práca vhodná len pre ambicióznych obchodníkov, ktorý majú radi súťaživé prostredie, zodpovedný prístup k práci, nesledujú pracovný čas, sú orientovaný pre zákazníka, neboja sa nových výziev, radi komunikujú, majú príjemné vystupovanie, predajné schopnosti a technické myslenie. Predchádzajúca prax na podobnej pozícií je výhodou.

Už viac než 30 rokov sa zaoberáme predajom vysoko kvalitného náradia a nástrojov pre profesionálov. Každý detail našich produktov je dôkladne premyslený a navrhnutý s dôrazom na dlhotrvajúcu kvalitu, spoľahlivosť a profesionálny výkon.

Súčasná ponuka náradia a nástrojov pokrýva takmer všetok rozsah prác v stavebnom a strojárskom sektore, a pri jej štruktúre dbáme na prehľadnosť a jednoduchosť výberu. Nové modely sú zaraďované do dodacieho programu po dôkladnom posúdení ich vlastností a technických parametrov, a následnom dlhodobom testovaní v extrémnych podmienkach.

Rovnaký dôraz kladieme aj na vysokú kvalitu našich služieb. Všetky opravy sú vykonávané v našom centrálnom servisnom stredisku v Revúcej, a sú zárukou profesionálneho a individuálneho prístupu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3353316  Megjelentetés dátuma: 8.10.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000