Brigáda - Přihlaš se na prodejní akci v říjnu v Praze na Výstavišti v Letňanech. Hledáme ženy i muže.

HRQ SK s. r. o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
120 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jedná se o termíny:

Pondělí 11.10. 13:00/14:00- 22:00 (pouze muži) - vykládka krabic s oblečením z kamionů, montování štendrů, příprava prodejní plochy.

Úterý ranní směna - 12.10 7:00- 14:00 (muži a ženy) - náplň práce níže
Úterý odpolední směna 12.10 14:00- 21:00 (muži a ženy)- náplň práce níže

Středa ranní směna 13.10 7:00- 14:00 (muži a ženy) - náplň práce níže
Středa odpolední sména 13.10 14:00- 21:00(muži a ženy) - náplň práce níže

Náplň práce( úterý 12.10. středa 13.10.):
• Vybalování zboží
• Navěšování oblečení
• Pomoc na prodejně (úklid kabinek, doplňování zboží)

Tady začína prodej: Pozice prodejní asistentka - Pomoc na prodejně (úklid kabinek, doplňování zboží)

Pátek 15.10. 8:45- 19:45 (ženy)
Sobota 16.10. 8:45-19:45 (ženy)
Neděle 17.10 8:45-19:45 (ženy)
Pondělí 18.10 8:45- 19:45 ( ženy)
Uterý 19.10. 8:45 - 19:45 ( ženy)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- hodinová mzda 120,-/hod brutto, pokud u nás podepišete prohlášení k daním(
růžový papír), tak částka je vyplácená v čistém, pokud nemůžete( máte to
podepsané u jiné společnosti), tak částka se musí danit.
- mzda vyplacena ihned po směně v hotovosti

Pokud Vás nabídka zaujala, tak si stačí vybrat den a napsat nám email , o jaký den a o jaký čas byste měli zájem.
Ideálňe zaslat i Váš životopis.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Našim klientem je společnost, která ma pod sebou 10 módních značek po celé České republice.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- věk 18+
- dochvilnost a spolehlivost
- chuť pracovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Sme personálno-konzultačná spoločnosť s medzinárodným pôsobením. Našim cieľom je prichádzať s komplexnými riešeniami v oblasti ľudských zdrojov, ktoré zvyšujú konkurencieschopnosť klienta s prihliadaním na potreby zamestnancov. Sme špecialisti v oblasti personálneho lízingu, náboru zamestnancov, HR poradenstva, outsourcingu služieb a vzdelávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov
10-19 zamestnancov

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4162343  Megjelentetés dátuma: 15.9.2021  Alapbér (bruttó): 120 Kč/hod.