Poď pracovať do Jasnej! Hľadáme čašníkov do štvorhviezdičkového hotela!

HRQ SK s. r. o.

Miesto práce
Jasná, Demänovská Dolina
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.od 6,00€ / hod. / NETTO

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre šikovných ľudí, ktorých baví práca v gastronómií a v hotelierstve. Máte skúsenosti s prácou čašníka/ čašníčky? Baví vás komunikácia s ľuďmi a úsmev na tvári vám nechýba? Pošlite nám svoj životopis.

Vašou náplňou práce bude:
* zdvorilé a profesionálne vystupovanie voči hosťom
* komplexná starostlivosť o hostí
* pomoc pri výbere jedál a nápojov
* obsluha hostí podľa hygienických a gastronomických zásad
* starostlivosť o celkový zjav reštaurácie hotela

*Stabilné zamestnanie a motivujúce finančné ohodnotenie
*Príjemný kolektív a pracovné prostredie - teambuildingy, firemné akcie
*Poskytujeme ubytovanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Náš klient pôsobí v oblasti poskytovania hotelových služieb a gastronómie v stredisku Jasná.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

1, ale nie je podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

*Reprezentatívne a profesionálne vystupovanie
*Vynikajúce organizačné schopnosti
*Spoľahlivosť, komunikatívnosť, flexibilita
*Zmysel pre tímovú prácu

Sme personálno-konzultačná spoločnosť s medzinárodným pôsobením. Našim cieľom je prichádzať s komplexnými riešeniami v oblasti ľudských zdrojov, ktoré zvyšujú konkurencieschopnosť klienta s prihliadaním na potreby zamestnancov. Sme špecialisti v oblasti personálneho lízingu, náboru zamestnancov, HR poradenstva, outsourcingu služieb a vzdelávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4064455  Megjelentetés dátuma: 14.6.2021  Alapbér (bruttó): 6 EUR/hod.