Hlavní účetní

HRQ SK s. r. o.

Místo práce
Okres Cheb, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta mezinárodní společnost působící ve výrobní sféře v okresu Cheb hledáme kandidáta na pozici Hlavní účetní ( komunikativní úroveň angličtiny).

Co vás čeká

Příprava měsíčních/ročních účetních závěrek, podkladů pro finanční řízení, podklady pro reporting akcionářům dle IFRS a statutární reporting
Spolupráce při auditu, příprava podkladů, řešení nedostatků
Platby tuzemských i zahraničních faktur, zpracování výpisů z bank, výběry hotovosti do pokladen, komunikace s bankami
Sledování Cash flow
Reporty a komunikace s orgány stání správy
Sestavování interního reportingu a stanovených podkladů pro management
Roční účetní závěrka
Spolupráce na tvorbě rozpočtu, plánu a strategie společnosti
Optimalizace účetních a administrativních procesů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co vám můžeme nabídnout

Perspektivu dlouhodobého zaměstnání ve stabilní společnosti
Podporu osobního rozvoje, zvyšování či prohlubování kvalifikace
Motivující mzdové ohodnocení
Flexibilní zaměstnanecké benefity
Pět týdnů dovolené
Dotované závodové stravování
Příspěvek na dopravu
NtB, mobilní telefon a tarif

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Mezinárodní společnost působící ve výrobní sféře v okresu Cheb .

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Finance, ekonomika, účetníctví

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Praxe na pozici/v oblasti

Počet let praxe

6

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření
Praxe v oboru min. 5 let( výhodou praxe ve výrobní společnosti)
Výbornou znalost podvojného účetnictví,včetně zpracování mzdové agendy
Výborná znalost anglického jazyka slovem i písmem, komunikace v AJ s vedením společnosti je nezbytnou denní záležitostí
Analytické myšlení
Schopnost vést a motivovat tým
Pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Sme personálno-konzultačná spoločnosť s medzinárodným pôsobením. Našim cieľom je prichádzať s komplexnými riešeniami v oblasti ľudských zdrojov, ktoré zvyšujú konkurencieschopnosť klienta s prihliadaním na potreby zamestnancov. Sme špecialisti v oblasti personálneho lízingu, náboru zamestnancov, HR poradenstva, outsourcingu služieb a vzdelávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov
10-19 zamestnancov

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4033741  Megjelentetés dátuma: 15.2.2021  Alapbér (bruttó): 40 000 Kč/měsíc