Finanční manažér

HRQ SK s. r. o.

Místo práce
Cheb, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
80 000 - 120 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste doma v prostředí financí a účetnictví a rádi by jste své nabyté zkušenosti uplatnili ve společnosti, která Vás za to patřičně ohodnotí? Konečně Jste našli tu správnou nabídku! Pro našeho klienta mezinárodní společnost působící ve výrobní sféře v okresu Cheb hledáme kandidáta na pozici Finanční manažér ( komunikativní úroveň angličtiny).

Co vás čeká:
- Odpovědnost za nastavení a monitorování procesů a kontrol, včetně
fakturace, zásob, nákupů, mezd
- Odpovědnost za přesnost finančních záznamů v souladu s IFRS a příslušnými
zákony
- Řízení finančních toků ve společnosti
- Příprava finančních plánů společnosti, měsíční a roční účetní závěrky
- Úzká spolupráce s obchodním týmem
- Vedení finančního týmu 4 lidí, motivace, hodnocení a kontrola jejich výkonu
- Příprava podkladů pro audit, výroční zprávu či kontrolu ze strany státní
správy
- Analýza technických účetních problémů
- Komunikace s úřady a bankami, zpracování daňové agendy

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co vám můžeme nabídnout:

- Perspektivu dlouhodobého zaměstnání ve stabilní společnosti
- Podporu osobního rozvoje, zvyšování či prohlubování kvalifikace
- Motivující mzdové ohodnocení
- Flexibilní zaměstnanecké benefity, příspěvek na penzijní a životní pojištění
- Pět týdnů dovolené
- Dotované závodové stravování
- Příspěvek na dopravu nebo služební vůz (i k soukromým účelům)
- NtB, mobilní telefon a tarif
- Nabízíme možnost sjednání HomeOffice (3 dny v týdnu), samozřejmě po
zapracování, zpočátku zřejmě bude potřeba více osobní přítomnost

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Mezinárodní společnost působící ve výrobní sféře v okresu Cheb .

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Finance, ekonomika, účetníctví

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Počet let praxe

8

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Očekávame:

- Vysokoškolské vzdělání v ekonomice,případně
letitý hlavní účetní s dovednostmi manažera
bez vysokoškolského vzdělání
- Minimálně 8 let zkušeností ve vedoucích
finančních pozicích v průmyslu
- Zkušenosti s finančními systémy a obecnou
znalost IT
- Schopnost práce v zátěžových situacích,
- Proaktivní přístup, samostatnost
- Výborné manažerské schopnosti, jak vést,
rozvíjet a motivovat svůj tým
- Výborná znalost anglického jazyka slovem i
písmem, komunikace v AJ s vedením
společnosti je nezbytnou denní záležitostí

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a zašlete Váš strukturovaný životopis na email. Těšíme se na spolupráci s Vámi

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Sme personálno-konzultačná spoločnosť s medzinárodným pôsobením. Našim cieľom je prichádzať s komplexnými riešeniami v oblasti ľudských zdrojov, ktoré zvyšujú konkurencieschopnosť klienta s prihliadaním na potreby zamestnancov. Sme špecialisti v oblasti personálneho lízingu, náboru zamestnancov, HR poradenstva, outsourcingu služieb a vzdelávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov
10-19 zamestnancov

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4033708  Megjelentetés dátuma: 15.2.2021  Alapbér (bruttó): 80 000 Kč/měsíc