Hľadáme Vedúceho výrobného oddelenia do Michaloviec!

HRQ SK s. r. o.

Miesto práce
Michalovce
Termín nástupu
ASAP
1 700 EUR/mesiac+ závisí od praxe kandidáta + ročný bonus + koncoročný vianočný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako Vedúci výrobného oddelenia budete mať na starosti:

* plynulosť výroby
* vedenie a motivovanie zamestnancov
* dohľad nad dodržiavaním interných predpisov
* plánovanie výroby
* vzdelávanie zamestnancov
* spolupráca s inými oddeleniami na projektoch
* riešenie možných problémov spojených s výrobným procesom

* jazykové kurzy a školenia
* firemné fitnescentrum a masáže
* sociálny fond
* firemné dni

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Náš klient pôsobí v oblasti strojárenskej výroby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárenské

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

* skúsenosť na rovnakej alebo podobnej pozícii

Sme personálno-konzultačná spoločnosť s medzinárodným pôsobením. Našim cieľom je prichádzať s komplexnými riešeniami v oblasti ľudských zdrojov, ktoré zvyšujú konkurencieschopnosť klienta s prihliadaním na potreby zamestnancov. Sme špecialisti v oblasti personálneho lízingu, náboru zamestnancov, HR poradenstva, outsourcingu služieb a vzdelávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3869885  Megjelentetés dátuma: 13.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 700 EUR/mesiac