Supervízor materiálového plánovania a logistiky do Nitry s anglickým jazykom!

HRQ SK s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
Dohodou/ASAP
od 2000€ brutto + v závislosti od skúseností kandidáta + kvartálne bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do logistického tímu skúseného lídra, s chuťou pustiť sa do nových projektov, empatického mediátora a vynikajúceho komunikátora, ako aj smerom k zákazníkom, tak aj k vlastnému tímu.

Vašou misiou bude:

* správna motivácia a efektívne manažovanie tímu plánovačov
* zabezpečenie účinnej komunikácie medzi manažmentom a tímom
* komunikácia so zákazníkom v prípade akejkoľvek potreby
* riadenie interného rozpočtu tímu
* riadenie auditu skladu
* schopnosť analyzovať medzery v sklade a zaviesť relevantné akčné plány

* kvartálne bonusy
* náležitý plat
* sociálny fond
* firemná jedáleň
* odmeny a iné

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient pôsobí v oblasti automobilového priemyslu.
Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment, sklad

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

* znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni
* skúsenosť na rovnakej alebo podobnej pozícii
* znalosť SW SAP-u
* znalosť druhého cudzieho jazyka je veľkou VÝHODOU

Sme personálno-konzultačná spoločnosť s medzinárodným pôsobením. Našim cieľom je prichádzať s komplexnými riešeniami v oblasti ľudských zdrojov, ktoré zvyšujú konkurencieschopnosť klienta s prihliadaním na potreby zamestnancov. Sme špecialisti v oblasti personálneho lízingu, náboru zamestnancov, HR poradenstva, outsourcingu služieb a vzdelávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3813689  Megjelentetés dátuma: 19.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 2000€ brutto + v závislosti od skúseností kandidáta + kvartálne bonusy