Poď pracovať ako Vedúci čašníkov do 4* hotela v Štiavnických vrchov !

HRQ SK s. r. o.

Miesto práce
Žarnovica
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 900 EUR/mesiac900€ brutto + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vieš pomôcť pri výbere dobrého jedla a nápojov? Práca s ľuďmi ťa baví? Máš skúsenosti s vedením tímu a vieš si zorganizovať personál? Ak áno pridaj sa do tímu v hoteli ktorý bol vytvorený pre rodiny s deťmi. Hotel sa nachádza v krásnom prírodnom prostredí.

Tvojou náplňou práce bude:
* zdvorilé a profesionálne vystupovanie voči hosťom
* komplexná starostlivosť o hostí
* pomoc pri výbere jedál a nápojov
* obsluha hostí podľa hygienických a gastronomických zásad
* zodpovednosť za riadenie prevádzky
* starostlivosť o celkový zjav reštaurácie a kaviarne
* práca s pokladňou

* ubytovanie zdarma
* odmeny
* wellness a služby hotela pre zamestnancov so zľavou

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.
Výberové konanie s vhodnými kandidátmi bude pozostávať z osobného stretnutia priamo na centrále spoločnosti Tower 115 (pri nákupnom centre Eurovea).
Našli ste sa v tejto práci? V tom prípade nám určite pošlite Váš štruktúrovaný životopis. Prosím nezabudnite doplniť aj text: Odoslaním životopisu na e-mail [email protected] v zmysle zákona o ochrane osobných údajov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov uvedených v mojom životopise prevádzkovateľom HRQ SK s. r. o. za účelom sprostredkovania zamestnania.

V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov uvedených v mojom životopise spoločnosťou HRQ SK s. r. o. za účelom sprostredkovania zamestnania.
Svoj súhlas dávam na dobu 6 rokov a beriem na vedomie, že súhlas je možné kedykoľvek odvolať pred uplynutím danej lehoty a to prostredníctvom e-mailu na adresu [email protected], alebo písomnou formou zaslaním na adresu: HRQ SK s. r. o., Pribinova 25, 811 09 Bratislava.
Prevádzkovateľ prehlasuje, že v prípade písomnej žiadosti dotknutej osoby o ukončenie spracúvania pred uvedenou lehotou, budú jej osobné údaje vymazané v lehote 30 dní od doručenia odvolania súhlasu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Nás klient pôsobí v oblasti Hotelierstva a cestovného ruchu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

1

* komunikatívnosť
* zodpovednosť
* flexibilita
* chuť pracovať a rozvíjať svoje schopnosti

Sme personálno-konzultačná spoločnosť s medzinárodným pôsobením. Našim cieľom je prichádzať s komplexnými riešeniami v oblasti ľudských zdrojov, ktoré zvyšujú konkurencieschopnosť klienta s prihliadaním na potreby zamestnancov. Sme špecialisti v oblasti personálneho lízingu, náboru zamestnancov, HR poradenstva, outsourcingu služieb a vzdelávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3784588  Megjelentetés dátuma: 11.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700 - 900 EUR/mesiac900€ brutto + odmeny