Hľadáme údržbára do Trnavy!

HRQ SK s. r. o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
910€ + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosť s údržbou strojov? Chcete sa stať súčasťou príjemného kolektívu v stabilnej spoločnosti? Hľadáme práve Vás!

Vašou pracovnou náplňou bude:

* bežná operatívna údržba, opravy a nastavovanie strojov
* vyhľadávanie závad, ich diagnostika a oprava
* dodržiavanie stanoveného plánu preventívnych opráv
* v prípade potreby zastupovanie pri príjme a pri expedícií materiálu
* v prípade potreby spolupracovať s oddelením kvality

* dochádzkový bonus 70 €
* osobné ohodnotenie do 139 €
* príplatok za trojzmenný režim 17 €
* ostatné zákonné príplatky priemerne 50 €
* vernostné odmeny, vianočný bonus
* príplatky za nadčasy nad rámec ZP
* káva na pracovisku zdarma

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Našli ste sa v tejto práci? V tom prípade nám určite pošlite Váš štruktúrovaný životopis. Prosím nezabudnite doplniť aj text: Odoslaním životopisu na e-mail [email protected] v zmysle zákona o ochrane osobných údajov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov uvedených v mojom životopise prevádzkovateľom HRQ SK s. r. o. za účelom sprostredkovania zamestnania.

V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov uvedených v mojom životopise spoločnosťou HRQ SK s. r. o. za účelom sprostredkovania zamestnania.
Svoj súhlas dávam na dobu 6 rokov a beriem na vedomie, že súhlas je možné kedykoľvek odvolať pred uplynutím danej lehoty a to prostredníctvom e-mailu na adresu [email protected], alebo písomnou formou zaslaním na adresu: HRQ SK s. r. o., Pribinova 25, 811 09 Bratislava.
Prevádzkovateľ prehlasuje, že v prípade písomnej žiadosti dotknutej osoby o ukončenie spracúvania pred uvedenou lehotou, budú jej osobné údaje vymazané v lehote 30 dní od doručenia odvolania súhlasu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient pôsobí v automotive priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, elektrotechnické

Počet rokov praxe

1

* zručnosť v zámočníckych a mechanických prácach a kovoobrábaní,
* znalosť pneumatiky, zvárania, kovoobrábania výhodou,
* § 23 výhodou
* ochota pracovať v trojzmennej prevádzke
* technické myslenie
* manuálna zručnosť

Sme personálno-konzultačná spoločnosť s medzinárodným pôsobením. Našim cieľom je prichádzať s komplexnými riešeniami v oblasti ľudských zdrojov, ktoré zvyšujú konkurencieschopnosť klienta s prihliadaním na potreby zamestnancov. Sme špecialisti v oblasti personálneho lízingu, náboru zamestnancov, HR poradenstva, outsourcingu služieb a vzdelávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3665702  Megjelentetés dátuma: 13.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 910€ + variabilná zložka