Buďte súčasťou jedinečnej akcie v Refinery Gallery- ponúkam jednoduché privyrobenie ( Pomocný pracovník/čka )

HRQ SK s. r. o.

Miesto práce
Refinery Gallery, Vlčie hrdlo, 821 07 Ružinov
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
4,00€ v čistom/ hodinu (16.3.-17.3.2019- 4,50€ NETTO/hodinu )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čaká nás veľká predajná akcia kde budeme potrebovať pomôcť s prácou s tovarom - oblečením, obuvou, doplnkami v nižšie spomenuté dni a časy:

16.03.2019- ranná zmena od 8:00-16:30, príchod kamiónov, vynášanie tovaru (muži) poobedná od 12:30 do 21:00 cca vykladanie tovaru, príprava predajnej plochy (ženy)
17.03.2019- ranná zmena od 6:00-14:30, poobedná od 14:30 do 23:00 cca- vybaľovanie tovaru, vešanie, skladanie oblečenia (muži aj ženy)
18.03.2019- ranná zmena od 6:00-14:30, vešanie oblečenia, posledné úpravy vystaveného tovaru (muži aj ženy)
19.03.2019-23.03.2019- 9:00- 20:00 cca predajné dni, upratovanie kabínok, udržiavanie poriadku
26.03.2019- ranná zmena od 6:00-14:30, poobedná od 14:30 do 22:00 cca- balenie tovaru, upratovanie do krabíc oblečenie (muži aj ženy)
27.03.2019- ranná zmena od 6:00-14:30, poobedná od 14:30 do 22:00 cca- balenie tovaru, upratovanie do krabíc oblečenie (muži aj ženy)
28.03.2019- 8:00-13:00 nakladanie tovaru do áut

Možnosť vybrať si dni a zmeny, ktoré Vám vyhovujú
Vyplatenie odmeny hneď po skončení danej zmeny
Dynamické pracovné prostredie
Budete súčasťou jedinečnej akcie, kde zažijete popri práci množstvo zábavy
Po osobnej dohode, možnosť nakúpiť si značkový zľavnený tovar priamo na mieste ako naši VIP zákazníci

Informácie o výberovom konaní

vek- 18+
Stačí ak na uvedený email napíšete dni o ktoré by ste mali záujem, týždeň pred akciou voláme a potvrdzujeme si záujem. (uprednostníme tých čo môžu odpracovať viac dní/ zmien)
Privítame jednotlivcov, skupinky, kamarátov/ky, kolegov/yne, spolužiakov/čky
Nepotrebujeme skúsenosti, stačí nám chuť do práce a nebáť sa manuálnej práce
Ubytovanie neposkytujeme

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Náš klient a jeho produkty sú pretkané bohatou tradíciou výroby neformálneho oblečenia vo vysokej kvalite. Spája americkú ležérnosť s európskou eleganciou.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Sme personálno-konzultačná spoločnosť s medzinárodným pôsobením. Našim cieľom je prichádzať s komplexnými riešeniami v oblasti ľudských zdrojov, ktoré zvyšujú konkurencieschopnosť klienta s prihliadaním na potreby zamestnancov. Sme špecialisti v oblasti personálneho lízingu, náboru zamestnancov, HR poradenstva, outsourcingu služieb a vzdelávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3335616  Megjelentetés dátuma: 22.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 4,00€ v čistom/ hodinu (16.3.-17.3.2019- 4,50€ NETTO/hodinu )