Lekár internista

HRQ SK s. r. o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Banská Bystrica, okres Zvolen
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, novootvorenú nemocnicu so sídlom v Banskej Bystrici hľadáme kandidáta na pozíciu LEKÁR INTERNISTA

- samostatné vykonávanie špecializovanej preventívnej, diagnostickej a liečebnej činnosti v odbore vnútorné lekárstvo
- náš klient prijme aj lekára po postupovej skúške – spoločný internistický kmeň, prípadne aj absolventa

- možnosť ubytovania
- práca v príjemnom modernom prostredí
- dobré finančné ohodnotenie,
- možnosť ďalšieho vzdelávania

Zaujala Vás táto pozícia? Zodpovedá Váš profil našim požiadavkám? Chcete sa zúčastniť výberového konania?

Stlačte tlačidlo "poslať spoločnosti životopis" a vyplňte kontaktný formulár, Pripojte svoj životopis . Všetkým uchádzačom ďakujeme. Vybraných kandidátov budeme kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Našim klientom je novootvorená nemocnica so sídlom v Banskej Bystrici.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

vnútorné lekárstvo

- špecializácia v odbore vnútorné lekárstvo
- flexibilita, pro-klientský prístup, vysoká odbornosť, pracovné nasadenie, ukončené špecializačné štúdium

Sme personálno-konzultačná spoločnosť s medzinárodným pôsobením. Našim cieľom je prichádzať s komplexnými riešeniami v oblasti ľudských zdrojov, ktoré zvyšujú konkurencieschopnosť klienta s prihliadaním na potreby zamestnancov. Sme špecialisti v oblasti personálneho lízingu, náboru zamestnancov, HR poradenstva, outsourcingu služieb a vzdelávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3303508  Megjelentetés dátuma: 14.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou