Kuchár

HRQ SK s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1200 - 1500 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do príjemnej reštaurácie na brehu Dunaja s dlhoročnou tradíciou hľadáme kuchára. Vašou náplňou práce bude:

- príprava jedál, jedálnych lístkov, denného menu
- objednávky tovaru
- účasť na príprave jedál na rôzne spoločenské akcie
- dodržiavanie pracovných a hygienických postupov.

- dlhoročná stabilná spoločnosť
- práca v príjemnom prostredí
- osobný prístup k zamestnancom
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- stála klientela
- možnosť byť kreatívny, realizovať sa
- práca na TPP

Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila a máte záujem byť zaradený/á do výberového konania, Váš životopis v slovenskom jazyku očakávame na uvedenej e-mail adrese: [email protected]

V životopise prosím uveďte nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov:
Poskytnutím svojich osobných údajov dávam súhlas k ich spracovaniu a uchovávaniu v personálnej databáze spoločnosti HRQ SK s. r. o., na dobu 6 mesiacov, v zmysle Zákona č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov, pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie a pre účely ďalšieho spracovania.
Písomné odpovede zasielame iba kandidátom pozvaným na osobný pohovor. Ďakujeme za porozumenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Našim klientom je známa Bratislavská reštaurácia s dlhoročnou tradíciou situovaná na brehu Dunaja.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Počet rokov praxe

2

- nižšie stredné odborné vzdelanie/ stredné - odborné vzdelanie
- prax na poste kuchára min. 2 roky
- znalosť tradičnej slovenskej kuchyne
- originalita, kreativita
- flexibilita
- chuť pracovať a realizovať sa
- samostatnosť
- manuálna zručnosť

Sme personálno-konzultačná spoločnosť s medzinárodným pôsobením. Našim cieľom je prichádzať s komplexnými riešeniami v oblasti ľudských zdrojov, ktoré zvyšujú konkurencieschopnosť klienta s prihliadaním na potreby zamestnancov. Sme špecialisti v oblasti personálneho lízingu, náboru zamestnancov, HR poradenstva, outsourcingu služieb a vzdelávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2695629  Megjelentetés dátuma: 19.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1200 - 1500 eur