Glazovač - práca so striekacou pištoľou

HRman s.r.o.

Miesto práce
Čab
Termín nástupu
ihneď
600 - 1 100 EUR/mesiac• 600 EUR je minimálna nástupná mzda bez príplatkov, po zaškolení a po nástupe na prácu na zmeny sa plat zvyšuje. • + príplatky, prémie, odmeny • mesačný zárobok po zaškolení až okolo 850 EUR netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme operátorov výroby pre serióznu, stabilnú a prosperujúcu spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou elektro-porcelánových izolátorov, sídliacu pri obci Čab, okres Nitra (smer na Topoľčany). Klient má záujem o ľudí ktorí si chcú nájsť stabilnú prácu.
Práca je vhodná najmä pre mužov.

POPIS PRÁCE:
• Nie je to monotónna pásová výroba, produkty sa menia, preto zamestnanec musí vedieť čítať technické výkresy, premerať si výrobky a pracovať podľa potreby.
• Práca so striekacou pištoľou, ktorá vyžaduje manuálnu zručnosť, preferujeme predchádzajúcu skúsenosť.
• Výhodou je, že sa nepracuje v zdraviu škodlivom prostredí, ako to pri lakovaní býva. Glazúra, s ktorou sa pracuje, je zdravotne nezávadná a bez zápachu.
• Pracuje sa samostatne, denné a nočné 12-hodinové zmeny.

• Po zaškolení mesačný zárobok vo výške okolo 850 € netto.
• 13. plat.
• Zabezpečenie školenia na vysokozdvižné vozíky a obsluhu žeriavu.
• Zaujímavý príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie.
• Možnosť odborného rastu.

Žiadosti spolu so životopisom v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom. V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu, budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je spoločnosť PPC Insulators - prvá slovenská porcelánka, ktorá zahájila výrobu technického porcelánu 16. marca 1955 v obci Čab. Po privatizácii v roku 1991 závod pôsobil na trhu pod názvom skupiny CERAM s pestrým portfóliom výrobkov - nízko a vysokonapäťových izolátorov. Od decembra 2005 je výrobnou spoločnosťou so zahraničnou kapitálovou účasťou skupiny PPC Insulators. PPC Insulators je popredným dodávateľom najmodernejších elektroporcelánových izolátorov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

striekanie, lakovanie akéhokoľvek druhu

Počet rokov praxe

1

• vzdelanie v technickej oblasti a technická gramotnosť (čítanie technických výkresov) vítané
• manuálna zručnosť
• meranie, základné výpočty
• samostatnosť
• precíznosť
• spoľahlivosť
• je potrebné dokázať sa samostatne dopraviť do Čabu, lebo spoločnosť nezabezpečuje dopravu ani ubytovanie!!!

Advokátska kancelária so sídlom v Bratislave.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3911932  Megjelentetés dátuma: 14.5.2020  Alapbér (bruttó): 600 EUR/mesiac