Sales Administration Assistant (polovičný úväzok)

HRman s.r.o.

Miesto práce
Ružinov
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
550 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorý sa zameriava na špecializované vzdelávacie a konzultačné služby pre nadnárodné korporácie hľadáme tímového hráča na skrátený úväzok (po-pi: 4,5 h denne).
- administratíva spojená s organizáciou tréningov a školení
- komunikácia s klientmi
- práca s CRM databázami
- práca s tréningovými materiálmi (aj ich preklady a korektúry)
- práca so sociálnymi médiami (LinkedIn, Instagram)
- práca s web stránkou a on-line nástrojmi
- komunikácia s partnermi v UK

- Flexibilná pracovná doba
- Dovolenka navyše
- Práca v menšom kolektíve

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom alebo anglickom jazyku zasielajte e-mailom, prípadne poštou na dole uvedené kontakty. V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu, budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.
Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné vzdelávacie organizácie

Predmetom činnosti nášho klienta sú špecializované vzdelávacie a konzultačné služby pre nadnárodné korporácie. Spoločnosť je súčasťou medzinárodnej siete, s pôsobnosťou v Českej republike a na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Samostatnosť
- Zodpovednosť
- Dobré komunikačné schopnosti
- Pozitívny a profesionálny prístup
- Aktívna znalosť anglického jazyka, pokročilý (čítanie s porozumením je podmienkou)
- Schopnosť učiť sa nové veci

Advokátska kancelária so sídlom v Bratislave.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3718517  Megjelentetés dátuma: 9.12.2019  Alapbér (bruttó): 550 EUR/mesiac