Operátor výroby (izolis/ obrábanie) - 4 zmeny

HRman s.r.o.

Miesto práce
Čab
Termín nástupu
ihneď
3,50€/ hod. + príplatky, prémie a odmeny; po zaškolení 3,80€/ hod. + príplatky, prémie a odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme viacerých operátorov výroby (mužov), ktorých náplňou práce bude:
• vykonávanie manuálnej práce pri obsluhe izolisu (alebo CNC stroja)
• výroba elektroporcelánových izolátorov
• práca v nepretržitej prevádzke v 12 hodinových turnusoch
• mesačne možnosť zarobiť až 950€ (brutto)

• dochádzková prémia vo výške 30€ /mesiac pri splnenej podmienke odpracovaného celého mesiaca
• mesačné odmeny do výšky 1,35€ /každá odpracovaná hodina pri splnení podmienok
• 13. plat
• zabezpečenie školenia na vysokozdvižné vozíky a obsluhu žeriavu
• zaujímavý príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom, prípadne poštou na dole uvedené kontakty. V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu, budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je spoločnosť PPC Insulators, ktorá je popredným dodávateľom najmodernejších elektroporcelánových izolátorov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• vzdelanie v technickej oblasti a technická gramotnosť (čítanie technických výkresov) vítané, ak nie je tak zaškolíme
• manuálna zručnosť
• samostatnosť
• precíznosť
• spoľahlivosť

Predmetom našej činnosti sú komplexné a špecializované personálne služby, vrátane poskytovania bezpečnostnotechnickej služby a služby technika PO pre klientov spoločnosti

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3575920  Megjelentetés dátuma: 11.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3,50€/ hod. + príplatky, prémie a odmeny; po zaškolení 3,80€/ hod. + príplatky, prémie a odmeny