Účtovník

HRman s.r.o.

Miesto práce
Karadžičova 10, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1200€ pri pozícií Junior

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka na
Účtovanie faktúr a zmlúv o poskytnutí služieb
Spracovanie faktúr v internom systéme
Zadávanie údajov do účtovného softvéru (UDA)
Vypracovávanie zálohových faktúr
Prácu s platobnými kartami zamestnancov
Evidenciu sociálneho fondu
Prácu s Excelom
Používanie informačného systému (SAP)

Prípravu finančných reportov

Participáciu na nových projektoch a inováciách

Komunikáciu s externými partnermi

Administratívne práce vzťahujúce sa k účtovným procesom

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom/anglickom jazyku zasielajte e-mailom, prípadne poštou na dole uvedené kontakty. V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu, budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.
Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Účtovnícke a auditorské činnosti

Spoločnosť AbbVie je zameraná na vývoj špičkových terapií a inovácií. Disponuje širokým portfóliom produktov, vrátane mnohých liekov, ktoré sú špičkami na trhu. Využíva osvedčené komerčné kapacity, infraštruktúru a odborné poznatky, zakorenené v 125-ročnej histórii v pozícii inovatívneho lídra vo farmaceutickom priemysle. AbbVie má viac ako 28 000 zamestnancov, ktorí sa celosvetovo podieľajú na riešení najvýznamnejších výziev týkajúcich sa zdravia. Vybraný kandidát bude do spoločnosti AbbVie dočasne pridelený na výkon práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

zmysel pre detail, dôkladnosť a dôslednosť
organizačná zdatnosť
zodpovedný, aktívny a pozitívny prístup k práci
dobré analytické schopnosti

Advokátska kancelária so sídlom v Bratislave.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3363718  Megjelentetés dátuma: 16.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1200€ pri pozícií Junior