Operátor strojov a zdvíhacích zariadení

HRman s.r.o.

Miesto práce
okres Nitra
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme operátora na obsluhu zariadení na rezanie, balenie a premiestňovanie materiálov a na vykonávanie iných logistických a výrobných úloh.

• Použite vysokozdvižného vozíka na posúvanie a premiestnenie zásobníka a počítanie materiálu.
• Riadenie nákladných vozidiel vo vnútri zariadenia v prípade potreby
• V prípade potreby používanie žeriavu na nakladanie, vykladanie, presun a skladovanie materiálov.
• Vykonávanie ostatných logistických a výrobných úloh
• Zostavenie záznamov o danej činnosti
• Udržiavanie čistoty a dobrej kondície zariadení
• Hlásenie všetkých úrazov, porúch strojov, chýbajúceho a opotrebovaného náradia a iné problémy zistené počas prevádzky žeriavu
• Udržiavanie pracoviska v čistote a v poriadku.
• Podieľanie sa na požadovaných opatreniach pre rozvoj
• Zdieľanie svojich poznatkov s ostatnými kolegami prostredníctvom školení alebo inými spôsobmi zdieľania
• Dodržiavanie stanovených environmentálnych noriem
• Dodržiavanie zdravotných a bezpečnostných opatrení pre prevenciu úrazov
• V prípade núdzových situácií konanie s dostupnými prostriedkami

• Práca v nadnárodnej spoločnosti
• Dochádzkový bonus
• Príspevok na dopravu

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom a anglickom jazyku zasielajte e-mailom, prípadne poštou na dole uvedené kontakty . V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu, budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.

Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa recykláciou kovov a ďalšími pomocnými službami pre výrobný priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

• Platný preukaz na obsluhu VZV a žeriavov
• Skúsenosti s obsluhou vysokozdvižného vozíka
• Skúsenosti s obsluhou žeriavu
• Zvládanie multitaskingu

Advokátska kancelária so sídlom v Bratislave.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3309557  Megjelentetés dátuma: 18.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800