Lekár

HRman s.r.o.

Miesto práce
Hradec Králové, Česko
Mzdové podmienky (brutto)
80 000 Kč / 95 000 Kč

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Fakultná nemocnica Hradec Králové hľadá do svojich radov lekárov pre JIP (jednotka intenzívnej starostlivosti) III. internú kliniku:
• lekár s ukončeným základným kmeňom v odbore vnútorné lekárstvo
• lekár so špecializáciou v odbore vnútorné lekárstvo alebo v odbore anesteziológie a intenzívnej medicíny

Náplň práce:
• poskytovanie lekárskej starostlivosti pacientom na oddelení intenzívnej starostlivosti

• rýchle a kvalitné vzdelávanie v odbore
• možnosť zloženia atestácie v nadstavbovom odbore intenzívna starostlivosť
• práca v akreditovanom zariadení
• 5 týždňov dovolenky, 5 dní ďalšieho pracovného voľna navyše (sick days)
• zamestnanecké výhody realizované prostredníctvom osobného konta vo výške 8600 Kč
• kontakt s medicínou s presahom odboru intenzívnej medicíny a vnútorného lekárstva (medziodborový presah do chirurgie a gastroenterológie)

• pre lekárov so špecializáciou v odbore vnútorné lekárstvo a pre lekárov so špecializáciou v odbore anestéziológie a intenzívnej medicíny je zabezpečený nástupný bonus!

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom, prípadne poštou na dole uvedené kontakty . V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu, budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.

Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Našim klientom je Fakultná nemocnica Hradec Králové, ktorá patrí k najväčším zdravotníckym zariadeniam nielen v oblasti východných Čiech, ale aj v celej Českej republike.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

medicína

Požadujeme vzdelanie z nasledujúcich možností:
• lekár so špecializáciou v odbore vnútorné lekárstvo
• lekár so špecializáciou v odbore vnútorné lekárstvo s min. 5 ročnou praxou v uvedenej špecializácii
• lekár so špecializáciou v odbore anesteziológie a intenzívnej medicíny

Advokátska kancelária so sídlom v Bratislave.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3160873  Megjelentetés dátuma: 15.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 80 000 Kč / 95 000 Kč