Recepčný / recepčná

HRman s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1100 euro

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• tvorba objednávok v programe SAP
• skenovanie a evidencia faktúr v Exceli• vítanie klientov, poskytovanie prvotných informácii
• evidencia návštev, dohadovanie stretnutí
• spracovanie telefonických požiadaviek zo stany volajúcich
• spracovávanie prijímanej mailovej, faxovej a poštovej komunikácie
• starostlivosť o recepčný pult (čistota a dekorácie)
• príprava a starostlivosť o občerstvenie v zasadacej miestnosti
• príprava dochádzkových listov zamestnancov
• aktívna práca s technickým zabezpečením chodu recepcie - práca a dohodnutie údržby (ak je potrebná) tlačiarne, skeneru, faxu a iných.
• objednávanie kuriérov

Štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom na dole uvedené kontakty. V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu, budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.

Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Medzinárodná farmaceutická spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

administratíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
SAP - Pokročilý

Hľadáme dynamického a šikovného človeka na stabilnú pozíciu do mladého kolektívu v medzinárodnej farmaceutickej spoločnosti.

Predmetom našej činnosti sú komplexné a špecializované personálne služby, vrátane poskytovania bezpečnostnotechnickej služby a služby technika PO pre klientov spoločnosti

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2771393  Megjelentetés dátuma: 8.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 - 1100 euro