HR Špecialista / Administrátor

HRman s.r.o.

Miesto práce
Piaristická 2, Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Baví Vás komunikácia a práca s ľuďmi?
• Viete si plánovať čas a zorganizovať aktivity?
• Hovoríte po anglicky a máte základné PC zručnosti?
• Všetko ostatné Vás naučíme...

Vašou úlohou bude:
• administratívne podporovať našich klientov (príprava pracovných zmlúv a ich dodatkov, spracovanie dochádzky a podkladov ku mzdám)
• vyhľadávať kandidátov na obsadzované pracovné pozície (dočasné pridelenie aj trvalé pracovné pomery)
• komunikovať s klientmi a našimi zamestnancami pridelenými ku klientom

• ponúkame otvorenú komunikáciu a nadštandardné vzťahy v tíme
• práca z domu v obmedzenom rozsahu (v odôvodnených prípadoch)

Pošlite nám prosím Váš životopis v anglickom jazyku. Znalosť AJ je podmienkou účasti vo výberovom konaní. Ospravedlňujeme sa, ale čas nám dovoľuje odpovedať len vybraným uchádzačom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poradenstvo a konzultačné činnosti v oblasti riadenia firiem

Pozícia je obsadzovaná pre našu spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

psychológia, personálny manažment, podobné humanitné odbory

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax v oblasti HR je výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• samostatnosť
• zodpovednosť

Advokátska kancelária so sídlom v Bratislave.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2671476  Megjelentetés dátuma: 10.10.2023  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac