Regionálny predajca náhradných dielov KN

Hriadeľ, spol. s r.o.

Miesto práce
Zlatná na Ostrove
Termín nástupu
01.09.2019
Mzdové podmienky (brutto)
750,- Eur + osobné ohodnotenie + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj náhradných dielov v teréne i v predajni,
- spracovanie a vystavovanie cenových ponúk a objednávok
- príjem, preberanie a vykladanie tovaru
- príprava tovaru pre predajne, zákazníkov, servis, export
- vytváranie skladových miestokódov a ich kontrola v sklade
- rozvoz tovaru k zákazníkom
- administratívna činnosť - fakturácia, vedenie skladového hospodárstva
- práca s pokladňou, práca s SAP a skladovými zásobami
- zodpovednosť a starostlivosť o zverených zákazníkov, aktívna komunikácia so zákazníkmi v pridelenom regióne
- rozširovanie zákazníckej siete
- aktívna spolupráca s obchodným a servisným oddelením
- poskytovanie podpory k predávaným produktom
- zabezpečovanie monitoringu a analýzy trhového prostredia, konkurencie, potrieb zákazníkov a pod.

- práca v stabilnej spoločnosti
- možnosť sebarealizácie
- finančné ohodnotenie v závislosti od výkonu
- mobilný telefón
- služobné vozidlo

Na výberové konanie budú pozvaní tí uchádzači, ktorí vyhovejú zadaným požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárske, technické, strojárske, obchodné

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

A, B

Počet rokov praxe

2

prax v poľnohospodárskej prvovýrobe a/alebo absolvent menovaných odborov
- dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
- flexibilita, samostatnosť a zodpovednosť, iniciatíva, vysoké pracovné nasadenie a orientácia na výsledok
- znalosť poľnohospodárskej prvovýroby
- obchodné skúsenosti výhodou
- ochota cestovať a samostatne pracovať
- maďarský jazyk výhodou nie však podmienkou
- platný preukaz VZV výhodou

Predaj a servis poľnohospodárskej techniky, predaj náhradných dielov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3712273  Megjelentetés dátuma: 9.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 750,- Eur + osobné ohodnotenie + bonusy