Servisný technik

Hriadeľ, spol. s r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
október 2023
1 300 - 1 700 EUR/mesiacMzdové ohodnotenie sa bude odvíjať od profesijných a odborných znalostí, predpokladov a doterajších pracovných skúseností jednotlivých uchádzačov na danú pozíciu. Príplatky v zmysle zákonníka práce, odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné vykonávanie záručného a po záručného servisu na poľnohospodárskych strojoch prémiových značiek , starostlivosť a údržba strojového parku, predvádzanie poľnohospodárskej techniky zákazníkom.

Na výberové konanie pozývame uchádzačov, ktorí vyhovejú zadaným požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, poľnohospodárske

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovedný prístup k práci, chuť učiť sa, flexibilita, samostatnosť, ochota cestovať, manuálna zručnosť, zmysel pre poriadok. Vodičské oprávnenie na traktor - výhodou.

Predaj a servis poľnohospodárskej techniky, predaj náhradných dielov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3420467  Megjelentetés dátuma: 14.9.2023  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac