Skladník - retrakár - práca na 1 smenu, víkendy voľné

HRC Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Westpoint Logistics Park Lozorno - Bratislava, Lozorno
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 100 - 1 400 EUR/hod.príplatok na cestovanie do výšky 100 €/ mesiac brutto mesačné výkonnostné bonusy Uvedená dolná hranica základnej mzdy od 1100€ predstavuje minimálne platové ohodnotenie. Na finálnej sume sa dohodneme spoločne a rozhodujúce budú hlavne Vaše skúsenosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať v sklade s novými technológiami na 1 smenu a mať víkendy volne? Hľadáme nových kolegov do medzinárodnej logistickej spoločnosti v Lozorne.

- práca v sklade s rôznym tovarom
- úplná elektronická evidencia materiálu
- sledovanie objednávok, vyskladňovanie položiek
- prijímanie a vydávanie materiálu zo skladu
- práca s mobilným terminálom a PC
- práca na vysokozdvižnom vozíku/retrak - nutný preukaz VZV

- ponúkame prácu v rýchlo expandujúcej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavá práca v dynamickom tíme pre významných zahraničných klientov
- zaškolenie na prácu v logistickom programe
- využívanie najmodernejších technológií v logistike
- práca v modernom logistickom centre
- stabilné zázemie jednej z najväčších logistických spoločností na svete

Ak Vás ponuka zaujala a chcete sa uchádzať o zamestnanie v našej firme, budeme očakávať Vašu žiadosť o prijatie do zamestnania vrátane štruktúrovaného životopisu mailom alebo faxom. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o pozíciu, vyrozumieme však iba kandidátov pozvaných na vstupný pohovor. Pripojte Váš súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zák.č. 428/2002 Zb. o ochrane údajov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť je jednou z popredných globálnych logistických spoločností, ktorá poskytuje komplexné riešenia, implementačné a operačné možnosti v oblasti zasielateľstva, zmluvnej logistiky, správy dopravy a riadenia distribúcie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti s prácou v sklade
- osvedčenie vodiča vysokozdvižného vozíka - retrak
- znalosť práce na PC - práca s prepracovaným logistickým systémom
- dobrá orientácia v priestore
- samostatnosť
- logické myslenie
- ochota rozvíjať svoje vedomosti a zručnosti

HRC je poradenská spoločnosť, ktorá poskytuje široký sortiment služieb v oblasti budovania a riadenia oddelení ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3238736  Megjelentetés dátuma: 22.3.2023  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/hod.