Pracovník/čka kontaktu so zákazníkom

HRC Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Letisko M.R.Štefánika, Bratislava
od 4,5€ 1hod/brutto + 3,50€ gastrolistok plne hradený firmou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta medzinárodného poskytovateľa prepravných a logistických služieb hľadáme šikovného kolegu/ňu na kontakt so zákazníkmi.

Náplň práce:
- aktívna komunikácia so zákazníkmi ohľadom zásielok (aj v anglickom jazyku)
- riešenie otázok a nezrovnalostí, vysvetľovanie postupov pri preprave tovaru
- administratívna podpora, scanovanie dokumentov

Pracovná doba:
Pon až Pia: od 8 hod do 17 hod

Ak Vás naša ponuka oslovila a spĺňate požadované kritériá, zašlite nám Váš životopis poštou, e-mailom alebo faxom. Nezabudnite, prosím, uviesť názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v doprave a logistike

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikačné schopnosti
Vyjednávacie schopnosti
Skúsenosti s telefonovaním s klientmi
Komunikatívna znalosť anglického jazyka
Znalosť MC Office
Osobnosť zameraná na tímovú prácu

HRC je poradenská spoločnosť, ktorá poskytuje široký sortiment služieb v oblasti budovania a riadenia oddelení ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3236849  Megjelentetés dátuma: 13.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 4,5€ 1hod/brutto + 3,50€ gastrolistok plne hradený firmou