Brigáda vo výrobnej spoločnosti

HRC Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Agátová 22, Dúbravka
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď/dohodou
5 EUR/hod.6 € bonus za dochádzku/ 7,5 smena, resp. 8 € bonus za dochádzku/ 11,5 smena + gastrolístky 4,20€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do výrobnej spoločnosti hľadáme brigádnikov na výpomoc pri balení a zatavovaní hotových výrobkov. Práca je fyzicky náročnejšia.

Práca na jednu zmenu od pondelka do piatku od 06:00-14:00 hodiny (brigáda na cca 3 týždne každý deň)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Výrobná spoločnosť so zameraním na výrobu technického skla.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať
- nástup možný ihneď

HRC je poradenská spoločnosť, ktorá poskytuje široký sortiment služieb v oblasti budovania a riadenia oddelení ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3096325  Megjelentetés dátuma: 7.1.2021  Alapbér (bruttó): 5 EUR/hod.