Operátor/ka vo výrobe - Dúbravka

HRC Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Agátová 22 - Dúbravka
Termín nástupu
ihneď/dohodou
základný plat 4,80 €/hod. + príplatok k nočnej smene 0,50€/hod. + smenový bonus 6€/smena + dochádzkový bonus 120€/odprac. celý mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vizuálna kontrola hotových výrobkov
- sledovanie kvality výrobkov
- práca so sklom
- obsluha strojov
- balenie výrobkov do krabíc
- manuálna práca
- práca v stoji
- práca v noci
- práca v 3 zmennej prevádzke /8hod zmeny/
- UBYTOVANIE NEPOSKYTUJEME

- práca v stabilnej spoločnosti
- práca v tíme,
- príjemné pracovné prostredie,
- stabilné a dlhodobé zamestnanie, s prestupom pod kmeňový stav po 1-2 mesiacoch
* po zaškolení a prestupe pod kmeňový stav zvýšenie príjmu od 1 100 Eur (brutto) a iné benefity

Ak Vás ponuka zaujala a chcete sa uchádzať o zamestnanie v našej firme, budeme očakávať Vašu žiadosť o prijatie do zamestnania vrátane štruktúrovaného životopisu mailom alebo faxom. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o pozíciu, vyrozumieme však iba kandidátov pozvaných na vstupný pohovor. Pripojte Váš súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zák.č. 428/2002 Zb. o ochrane údajov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Zahraničná spoločnosť pôsobiaca v sklárskom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrý zrak
- jemná motorika v rukách
- preciznosť, dôslednosť
- práca vhodná aj pre ženy a študentov

HRC je poradenská spoločnosť, ktorá poskytuje široký sortiment služieb v oblasti budovania a riadenia oddelení ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2926172  Megjelentetés dátuma: 10.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základný plat 4,80 €/hod. + príplatok k nočnej smene 0,50€/hod. + smenový bonus 6€/smena + dochádzkový bonus 120€/odprac. celý mesiac