Účtovník/účtovníčka

HRANIPEX a.s.

Miesto práce
Ulica priemyselné 1958/7, 038 52 Sučany, okres Martin
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- bezchybné zvládanie všetkých účtovných operácií v plnej škále účtovnej agendy
- dodržiavanie obehu účtovných dokladov, ich zadávanie do PC, platobný styk
- príprava mesačných uzávierkových operácií (dane, dohadné a opravné položky)
- styk s úradmi (hlavne s FÚ), odosielanie výkazov a hlásení
- controlling nákladov, spracovávanie a zasielanie štatistických výkazov
- koordinácia inventúr účtov, majetku a zásob
- príprava ročnej účtovnej uzávierky a komunikácia s audítormi

• nadštandardné mzdové ohodnotenie
• po kompletnom zapracovaní a zaučení zaujímavé štvrťročná prémia
• mobilný telefón
• príspevok na stravu
• príspevok na penzijné pripoistenie vo výške 3% z hrubej mzdy
Určite oceníte príjemný a ústretový kolektív, stabilné zázemie a stále sa rozrastajúcu spoločnosť, veľmi pekné a moderné prostredie.

Zaujala Vás naša ponuka a máte chuť to s nami skúsiť? Pokiaľ áno, tak neváhajte a pošlite nám na nižšie uvedený e-mail svoje CV, prípadne zavolajte.

Zuzana Bielová, email: [email protected]
Mobil: + 420 725 432 094

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Mzdové účtovníctvo - Expert

Počet rokov praxe

3

Viete o sebe, že práca s číslami je pre Vás to pravé? Je dôkladnosť a dôslednosť Vašou silnou stránkou a rád/a by ste zúročil/a svoje skúsenosti s účtovníctvom v novom zamestnaní? Pokiaľ áno, tak ste to možno Vy, koho hľadáme.
Čo Vám určite nesmie chýbať, aby ste u nás uspel/a:
 velmi dobrá znalosť podvojného účtovníctva
 vyštudovaná stredná škola ekonomického smeru
 prax v účtovníctve 3 – 5 rokov
 ovládanie práce na PC (predovšetkým Excel a Word, plus bežný účtovný SW strednej firmy)
 schopnosť dorozumieť sa anglicky na mierne pokročilej úrovni
 precíznosť a spoľahlivosť
 komunikatívnosť a tímový duch

Vašou výhodou bude akákoľvek ďalšia znalosť v oblasti účtovníctva ( nech už ide o prax v účtovaní zásob a ich oceňovanie, účtovanie rozpracovanej výroby, kalkulácie, konsolidovaná účtovná uzávierka, medzinárodné účtovné štandardy). Prípadné skúšky daňových poradcu, sú pre Vás ďalším bodom k dobru.

Obchodná spoločnosť - distribútor nábytkových hrán, kovaní, čističov a lepidiel

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3305827  Megjelentetés dátuma: 8.2.2018