Kuchár/kuchárka

HRADNÁ HVIEZDA s. r. o.

Miesto práce
Restaurant Riviera, Devínska cesta, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.10.2020
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 1 300 EUR/mesiacodmeny, bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Varenie a príprava denneho menu a a'la cartových minútkových jedál a príprava bufetových stolov/ akcie

Nadštandardné finančné ohodnotenie, vynikajúci kolektív, seriózni majitelia. Odmeny denné, mesačné, koncoročné. Extra dni voľna navyše.

Informácie o výberovom konaní

Svoj životopis zašlite mailom prípadne zavolajte, ďakujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár

Chuť variť, dochvíľnosť, samostatnosť, flexibilnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť

Restaurant Riviera sa nachádza v Bratislave, v Karlovej Vsi, v ktorej sa pripravujú a servírujú jedlá slovenskej, českej a maďarskej kuchyne s ambíciou pôsobenia na úrovni vyššieho gastronomického štandardu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3501690  Megjelentetés dátuma: 15.9.2020  Alapbér (bruttó): 600 EUR/mesiac