Sales Executive pre špedičnú a logistickú spoločnosť s aktívnou znalosťou anglického jazyka

HR Elements s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste výborný obchodník, máte skúsenosti s obchodom v oblasti špedície, či logistiky a chceli by ste rozbiehať nový projekt? Ak áno, máte jedinečnú pracovnú príležitosť.
Vašou prácou bude:
* vyhľadávanie nových obchodných príležitostí v rámci špedície ( námorná a letecká preprava)
* manažovanie celého obchodného procesu
* príprava prezentácií, cenových kalkulácií
* komunikovanie v anglickom jazyku na aktívnej úrovni
* reportovanie
* cestovanie v rámci SK

* 13ty plat
* Mobilný telefón
* Notebook
* Auto aj na súkromné účely

Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky klienta. Za pochopenie ďakujeme.
Ku Vašej žiadosti (email, list) prosím priložte súhlas so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. v nasledovnom znení:
Týmto udeľujem súhlas spoločnosti HR Life s.r.o., IČO: 51 124 114, Werferova 1, 040 11 Košice (ďalej len „HR Life“) so spracovaním, správou a uchovávaním mojich osobných údajov, ktoré som poskytol/poskytla vo svojom životopise, žiadosti o zamestnanie, prípadne v iných dokumentoch za účelom sprostredkovania vhodného zamestnania v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Zároveň súhlasím s poskytnutím mojich osobných údajov tretím stranám, t.j. potenciálny zamestnávateľ v prípade zaradenia do výberového konania.Tento súhlas udeľujem na dobu určitú, ktorá uplynie dňom, keď požiadam o likvidáciu svojich osobných údajov alebo v prípade, ak poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované, najneskôr uplynutím 5 rokov od poslednej aktualizácie.Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú správne, úplné a aktuálne. Spoločnosť HR Life ma poučila o právach vyplývajúcich z § 28 zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov a spôsobe ich uplatnenia, ako aj o poskytnutí osobných údajov tretej strane t.j možnému zamestnávateľovi a ústrediu práce sociálnych vecí a rodiny.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Naším klientom je medzinárodná špedičná a logistická spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

* minimálne 3 roky skúseností na obdobnej pozícii v oblasti špedície, či logistiky
* výborné komunikačné zručnosti
* aktívna znalosť anglického jazyka
* ochota cestovať v rámci Slovenska, Maďarska a pod.
* samostatnosť

Dynamická a flexibilná personálna spoločnosť s vyše 15 ročnými skúsenosťami z oblasti HR, kde je naším cieľom nájsť prienik medzi požiadavkami klienta na jednej strane a očakávaniami kandidáta na strane druhej.

Našim klientom poskytujeme široké spektrum personálnych služieb, kde kladieme doraz predovšetkým na kvalitu, rýchlosť, lojálnosť a individuálny prístup.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3251535  Megjelentetés dátuma: 9.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou