Účtovníčka/mzdárka

HR kontakt, s.r.o., Košice

Miesto práce
Prešov
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie podvojného účtovníctva, riadne a včasné účtovanie vystavovaných faktúr.
Evidencia zverených účtovných dokladov. vypracovávanie mesačných, štvrťročných a ročných uzávierok, spracovanie daňových priznaní. Príprava výkazov pre Štatistický úrad SR, komunikácia s audítormi, daňovými úradmi a inými inštitúciami.
Spracovanie a vedenie komplexnej mzdovej agendy pre max. 20 zamestnancov, archivácia dokladov, evidencia a aktualizácia mzdových listov. Komunikácia a príprava dokumentov, výkazov pre sociálnu poisťovňu, zdravotné poisťovne, DDP. Sledovanie legislatívnych zmien, ich aplikácia pre potreby spoločnosti. Príprava mesačných mzdových uzávierok a reportov. Spracovávanie a kontrola dochádzky. Evidencia a spracovávanie zrážok zo mzdy.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

predaj náterových hmôt

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

Ovládanie účtovného programu Money S4. Samostatnosť, precíznosť, dôslednosť, presnosť.

HR kontakt, s.r.o.: Konzultačno-poradenská personálna agentúra pre vyhľadanie a výbery pracovníkov, personálne poradenstvo, hodnotenie a psychodiagnostiku, koučing.
Vďaka dlhoročnej skúsenosti našich konzultantov ponúkame klientom riešenie na mieru - výber najvhodnejších uchádzačov, posúdenie ich vnútornej motivácie využitím koučovania, podporu adaptácia pracovníka, garanciu.
Uchádzačom o zamestnanie ponúkame kariérny koučing, poradenstvo úspešnosti, personálno-právne poradenstvo.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4071246  Megjelentetés dátuma: 29.4.2021  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac