Materiálový plánovač/Disponent materiálu

HR Innovations, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Disponenta pre medzinárodnú stabilnú spoločnosť pôsobiacu v Bratislave. Máte aspoň 2-3 ročnú skúsenosť na obdobnej pozícii a komunikujete dobre v angličtine? Tak sa nám neváhajte ozvať.

Vaša podrobná náplň práce bude:
- Plánovanie a obstarávanie pridelených produktov
- Každodenné sledovanie stavu tovaru na sklade a sledovanie toku
tovaru od dodávateľa
- Komunikácia so zahraničnými dodávateľmi
- Práca v systéme SAP (objednávky, evidovanie faktúr)

- Rôzne sociálne benefity
- Zaujímavé interné/externé školenia
- Príspevok na dochádzanie MHD/SAD
- Dovolenka nad rámec zákona
- Príspevok na ubytovanie
- Kultúrne a športové aktivity hradené spoločnosťou

V prípade, že máte záujem o danú pozíciu a máte potrebné skúsenosti, prosím aby ste nám neváhali zaslať Váš životopis v anglickom jazyku na adresu [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je úspešná a rastúca medzinárodná veľkoobchodná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- min. 2-3 ročné skúsenosti na obdobnej pozícií v nákupe alebo logistike
- aktívny anglický jazyk podmienkou
- znalosť SAP-u výhodou
- silná osobnosť, tímový hráč
- analytické a strategické myslenie
- schopnosť efektívne pracovať pod stresom a riešiť problémy
- výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti

HR Innovations poskytuje poradenské služby v oblasti riadenia ľudských zdrojov pre firmy aj individuálnych klientov.
Pre firemných klientov poskytujeme špecializovaný recruitment a headhunting na pozície špecialistov a manažmentu, recruitment outsourcing, recruitment tréning a kariérne poradenstvo.
Pre individuálnych klientov poskytujeme kariérové poradenstvo - komplexný manažment kariéry pre lepšie uplatnenie sa na trhu práce - nájdenie vhodného smerovania pri zmene práce, orientácia na trhu práce, komplexná podpora až úspešné nájdenie novej práce.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3283982  Megjelentetés dátuma: 11.1.2018