Jednoduchá práca - Operátor linky

HR Global s. r. o.

Miesto práce
Senica
Termín nástupu
ihneď
896 EUR/mesiac- 13. a 14. plat - mesačné prémie - dochádzkový bonus - BOZP bonus - príspevok do III. piliera DDS - stravné lístky v hodnote 3,90€ za zmenu hradené zamestnávateľom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha výrobnej linky
- priebežná kontrola výrobnej linky
- vedenie predpísanej evidencie
- zabezpečenie jednoduchej údržby výrobnej linky
- hlásenie o stave kvality výrobkov
- priebežné čistenie výrobnej linky
- kontrola kvality výrobkov

- 13. a 14. plat
- mesačné prémie
- dochádzkový bonus
- BOZP bonus
- príspevok do III. piliera DDS
- stravné lístky v hodnote 3,90€ za zmenu hradené zamestnávateľom
- pranie prac. oblečenia 1 x týždňa
- kľúč na kávomat - horúce nápoje zdarma
- pitný režim pri každej linke / sýtená, teplá, studená filtrovaná voda /
- zadarmo masáže
- voľný vstup do senickej plavárne aj pre rodinných príslušníkov
- zľavy do fitness centier v Senici
- finančné príspevky pri narodení dieťaťa, svadby alebo za odpracované roky
- výlety a športové podujatia aj pre rodinných príslušníkov hradené firmou
- vitamíny, ovocné balíčky, darčeky na Safety day, Týždeň zdravia a vianoce
- očkovanie proti chrípke
- možnosť kariérneho rastu
- možnosť zvyšovania kvalifikácie a tým aj zvyšovanie finančného ohodnotenia

Ide o prácu v trojzmennej prevádzke, aj v noci, príležitostne soboty, nadčasy platené načas.
Práca priamo do interného stavu zamestnávateľa, takže nie cez agentúru.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Oceliarenská spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- technické myslenie a technická zručnosť,
- tímový hráč, dôraz na dodržiavanie pravidiel BOZP
- flexibilita, pracovitosť, zodpovednosť
- prax v strojárskej výrobe alebo strojárske vzdelanie výhodou
- VZV preukaz výhodou
- žeriavnický preukaz výhodou

Spoločnosť zaoberajúca sa personálnymi službami a účtovníctvom.
ID: 4067659  Megjelentetés dátuma: 23.4.2021  Alapbér (bruttó): 896 EUR/mesiac