Obchodný zástupca

HR Fin s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
500€ - 2500€ + provízna zložka, záleží od skúseností a šikovnosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. vyhľadávanie a zabezpečovanie nových obchodných príležitostí pre Férový Bonus v pridelenej oblasti biznisu
2. spolupráca s tímom obchodnej podpory
- mapovanie, aktuálnych trendov a konkurenčných aktivít
- zodpovednosť za plnenie osobného plánu
- telefonická a osobná komunikácia s obchodnými partnermi
3. nadväzovanie nových a udržiavanie dobrých obchodných vzťahov v rámci vlastného obchodného portfólia

- flexibilná pracovná doba
- stabilná a dlhodobá spolupráca
- nadštandardný príjem
- bezplatné školenia a firemné akcie
- kariérny rast
- služobné auto po uplynutí skúšobnej doby

Informácie o výberovom konaní

životopis a motivačný list zasielajte na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

A, B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme človeka so silným zápalom, dravosťou a vnútornou motiváciou, ktorý má záujem pracovať v mladom tíme
Hľadáme kreatívca, ktorý dokáže rýchlo pochopiť špecifiká rôznych oblastí biznisu a je schopný priniesť inšpiratívnu ponuku, výhodnú pre všetky strany.
Sme slobodná firma, ktorá poskytuje svojim zamestnancom časovú flexibilitu a priestor pre realizáciu svojich nápadov bez zbytočných formalít.
Hľadáme samostatného jedinca, pre ktorého svet obchodu už nie je neprebádaným územím a vedel by byť inšpirátorom aj pre svojich kolegov.

HR Fin s.r.o sa strategicky zameriava na klientov, ktorí sa vyznačujú vysokou mierou individuality.
Želáme si, aby čo najviac ľudí na Slovensku bolo úspešných a bohatých. Uvedomujeme si, že my sami môžeme rásť len vtedy, keď bude bohatnúť celá spoločnosť.
Chceme inšpirovať k úspechom. Podeliť sa s vami o vlastný úspech. Aktívne sa zaujímame o rast bohatstva rodiny v budúcnosti. Podporujeme vzdelanie, napomáhame talentom, favorizujeme nápady, ukazujeme vzory. Pomáhame tým, ktorí chcú. Súčasným cieľom spoločnosti HR Fin s.r.o je zabezpečiť, aby si každý mohol vychutnávať úžasné príležitosti, ktoré nám prinášajú možnosti dnešnej modernej doby.
Pre najbližšiu budúcnosť stanovuje firemná stratégia upevnenie pozície na domácom trhu. Nástrojom pre splnenie tohto cieľa je spokojný klient. Tomu sa podriaďujú všetky plány a zámery firmy, medzi ktoré patrí rozširovanie a doplňovanie produktového portfólia, prispôsobenie sa aktuálnym trendom trhu a rozvíjania služieb pre zákazníkov. V súčasnosti je kladený dôraz na zlepšenie efektivity práce a znižovanie nákladov.
Spoločnosť ponúka svoj produkt na stránke ferovybonus.sk (produkt, umožňujúci nákup nami ponúkaných produktov a je postupne splácaná formou mesačných splátok. Program Férového Bonusu umožňuje byť nezavislým takmer komukoľvek a vďaka unikátnenu marketingu ponúka množstvu ľudí príležitosť podieľať sa na obrate našej firmy a súčasne si prísť na nemalé peniaze – a to bez akéhokoľvek rizika).
ID: 3813873  Megjelentetés dátuma: 19.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 500€ - 2500€ + provízna zložka, záleží od skúseností a šikovnosti uchádzača