Harness Design konštruktér

HR Direct

Místo práce
Bakov nad Jizerou, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1 350 - 2 100 EUR/měsícNáborový bonus 970EUR

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- tvorba výkresové dokumentace
- spolupráce na vývoji nového produktu
- návrhy konstrukčních změn a výrobků
- integrování elektro komponentů
- komunikace se zákazníkem

Zaměstnanecké výhody, benefity

- inspirující a zajímavou práci na smysluplných projektech
- příležitost naučit se specifickou práci v oblasti elektro do úrovně expert
- příležitost odborně růst a spolupracovat s kolegy v zahraničí
- nadstandardní finanční ohodnocení, náborový příspěvek ve výši 25.000 Kč
- flexibilní pracovní doba a zaměstnanecká volna
- sociální výhody (5 týdnů dovolené, permanentky, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky apod.)
- benefity a bonusy (docházkový bonus, roční odměna apod. věrnostní systém)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Náš klient je světový technologický lídr s více než 180 000 zaměstnanci ve 124 výrobních zařízeních a 12 hlavních technických centrech po celém světě. S přítomností ve 44 zemích řeší nejnáročnější výzvy mobility prostřednictvím jejich hlubokých odborných znalostí v oblasti integrace softwaru a systémů a dodávají jejich zákazníkům řešení relevantní pro trh.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ/SŠ vzdělání technického zaměření (strojní, elektro)
- komunikativní znalost AJ/NJ - denná komunikace se zákazníkem, kolegy ze zahraničí
- časovou flexibilitu a ochotu učit se novým věcem
- praktická znalost konstrukčních programů: Catia V5, EB Cable, LDorado dle metodiky Vobes+
- uživatelskou znalost MS Office a znalost autoelektriky výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naší hlavní filozofií je 3 win strategie založené na spokojenosti klienta, kandidáta i naší agentury práce. Naším cílem je dlouhodobá spolupráce založena na hledání pro klienta dle jeho požadavků nejen tady a teď, ale i v souladu s jeho vizí v budoucnu. Proto je nezbytné dobře se seznámit s firmou a jejími záměry a potřebami, abychom se vyvarovali možných rizik. Jsme partnerem na dlouhou trať.
ID: 4131057  Megjelentetés dátuma: 28.7.2021  Alapbér (bruttó): 1 350 EUR/měsíc