Commercial Key Account Manager - Zdravotnictví

HR Direct

Místo práce
Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
2 300 - 2 900 EUR/měsícPři relokaci nabízíme relokační příspěvek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Podílet se na tvorbě koncepce rozvoje obchodního potenciálu hrazených služeb,
vyheldávání a definování obchodních příležitostí.
- B2B akvizice-aktivní oslovování a akvizici B2B partnerů ve spádových oblastech
nemocnic a ambulancí do programů hrazených zaměstnaneckých benefitů,
manažerských programů, pracovního lékařství apod
- B2C akvizice-definování a tvorba produktů hrazené péče pro běžnou klientelu.
- Návrh obchodní strategie.Systematické monitorování trhu a jeho vývoje, novinek,
konkurenčního postavení a legislativy
- Zodpovědnost za výkon programů hrazených služeb, příprava rozpočtů a
management obchodních a marketingových nákladů včetně reportingu.
- Efektivní budování pracovních vztahů – koordinace týmu klientské péče v
jednotlivých zařízeních a zajištění funkčnosti programů hrazených služeb v
jednotlivých zařízeních.
- Spolupráce na vývoji i tvorbě obsahu komunikačních nástrojů programu hrazených
služeb – webových stránek apod…
- Reporting Chief Commercial&Marketing Officer skupiny
- Předpoklad organizace pracovní doby – tři dny v týdnu akviziční činnost, dva dny v týdnu práce na projektech…..

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Excelentní příležitost pro osobní rozvoj při práci ve velmi dynamickém prostředí
- Zázemí a příležitosti významné investiční skupiny
- Profesionální a velmi přátelský tým kolegů jak v centrále tak i v našich zdravotnických zařízeních
- Pracovní poměr na dobu neurčitou
- Služební vůz
- Zaměstnanecké benefity-Flexibilní Cafeterie Benefit Plus až 12 000 Kč/rok, VIP karta lékáren Dr. Max, stravenková karta, zvýhodněná Multisport karta
- Sick day benefit
- Flexibilní pracovní doba s možností občasné práce v režimu homeoffice
- Jazykové vzdělávání

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Zodpovědně provozujeme a s výhledem do budoucna rozvíjíme naše nemocnice, síť odborných ambulancí a zdravotnická zařízení pro klienty-pacienty s diagnózou vyžadující specifickou péči. Pro naše zaměstnance trvale vytváříme podporující, bezpečné a finančně stabilní pracovní prostředí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Prokazatelnou min. 3-letou zkušenost s komplexními obchodními projekty včetně marketingu a sestavováním business plánu (součástí výběrového řízení je i zpracování a prezentace případové studie)
- Prokazatelnou zkušenost a výsledky v oblasti B2B a B2C obchodu – segment zdravotnictví výhodou
- Znalost prostředí a specifik zdravotnického nebo příbuzného podobného segmentu je výhodou nikoli podmínkou
- Podstatný předpoklad – schopnost identifikovat příležitost, obchodní cit a duch
- Nutná podmínka – pozitivní přístup k segmentu zdravotní péče a služeb, zájem o zdravotnictví
- Systematický a analytický přístup, všeobecný rozhled
- Osobní integritu a schopnost pracovat v týmu a pro tým
- Samostatnost a výrazně proklientský přístup
- Výbornou komunikaci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naší hlavní filozofií je 3 win strategie založené na spokojenosti klienta, kandidáta i naší agentury práce. Naším cílem je dlouhodobá spolupráce založena na hledání pro klienta dle jeho požadavků nejen tady a teď, ale i v souladu s jeho vizí v budoucnu. Proto je nezbytné dobře se seznámit s firmou a jejími záměry a potřebami, abychom se vyvarovali možných rizik. Jsme partnerem na dlouhou trať.
ID: 4110139  Megjelentetés dátuma: 26.7.2021  Alapbér (bruttó): 2 300 EUR/měsíc