Obchodný zástupca

HP industrial company, s.r.o.

Miesto práce
Švajčiarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
3 700 EUR/mesiacmotivačným bonusom sú percentuálne odmeny z každého nového uzatvoreného obchodu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívne vyhľadávanie nových možností obchodnej spolupráce s firmami na švajčiarskom trhu. Vedenie obchodných stretnutí v mene firmy. Tvorba cenových ponúk šitých na mieru. Administratívna podpora vedenia firemnej agendy. Pravidelné návštevy u obchodných partnerov a zisťovanie spokojnosti s našimi službami a prácami.

-zabezpečujeme ubytovanie
-preplácame cestovné náklady
-zabezpečujeme kancelárske priestory a všetky náležitosti potrebné k výkonu tejto práce
-máme skvelé KNOW HOW a referencie
-pravidelné turnusy na slovensko (možnosť individuálnej dohody)
-práca priamo vo švajčiarskej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, priemysel, energetika, manažment

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Internet - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

5

Hľadáme ambiciózneho človeka, ktorý má chuť sa pustiť do veľkej výzvy, je zodpovedný, nemá problém s cestovaním a prácou v zahraničí, má manažérske a organizačné schopnosti, je samostatný a dá sa na neho spoľahnúť v každom smere, nakoľko bude reprezentovať záujmy našej spoločnosti na švajčiarskom trhu. Samozrejmosťou musia byť jazykové znalosti nemčiny, nakoľko bude absolvovať obchodné stretnutia vo švajčiarsku v nemčine, znalosť technických pojmov, procesov, procedúr a pracovných pozícií v oblasti priemyslu, strojárstva a energetiky.

Spoločnosť HP industrial company, s.r.o. sa od roku 2009 zaoberá poskytovaním služieb v oblasti kontroly a koordinácie zvárania, NDT kontroly, kontroly kvality a poskytovaním potrubárskych, zámočníckych a zváračských prác s ucelenými pracovnými skupinami pre klientov na Slovensku ale aj v zahraničí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3926130  Megjelentetés dátuma: 18.6.2020  Alapbér (bruttó): 3 700 EUR/mesiac