Administratívny pracovník

HP industrial company, s.r.o.

Miesto práce
Levice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
apríl 2020
Mzdové podmienky (brutto)
Od 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-bežné administratívne práce podľa zadania
-komunikácia s úradmi, inštitúciami a partnermi
-príprava a spracovanie zmluvnej dokumentácie
-vedenie všeobecnej agendy
-činnosti súvisiace s propagáciou firmy a marketingom
-aktualizácia a údržba webovej stránky a profilov na sociálnych sieťach

-práca v príjemnom prostredí a profesionálnej atmosfére
-mladý, dynamický a ambiciózny kolektív
-priestor na osobnostný a profesionálny rozvoj
-priestor na uplatnenie individuálnych zručností a kreativity
-parkovacie miesto v mieste práce

Informácie o výberovom konaní

Vaše životopisy posielajte mailom na uvedenú mailovú adresu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

všeobecné, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

E-mail marketing - Pokročilý
Event manažment - Základy
Facebook Ads - Základy
Adobe Photoshop - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Windows 10 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

-samostatnosť, komunikatívnosť, profesionalita, odbornosť, spoľahlivosť
-kreativita, analytické myslenie
-skúsenosti v oblasti PR a marketingu výhodou
-znalosť technických pojmov z oblasti priemyslu, energetiky a strojárstva výhodou
-skúsenosti na trhu s nehnuteľnosťami výhodou

Spoločnosť HP industrial company, s.r.o. sa od roku 2009 zaoberá poskytovaním služieb v oblasti kontroly a koordinácie zvárania, NDT kontroly, kontroly kvality a poskytovaním potrubárskych, zámočníckych a zváračských prác s ucelenými pracovnými skupinami pre klientov na Slovensku ale aj v zahraničí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3869160  Megjelentetés dátuma: 12.2.2020  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac