IT Vývojár

Howe Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
asap
Od 1 500 EUR/mesiacPonúkame základnú mzdu v závislosti od predchádzajúcich skúseností kandidáta. Práca vhodná aj pre študenta. Základná mzda od 1500 EUR brutto. Konečný plat je dohodou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

IT Developer je zodpovedný za účasť na vývoji, údržbe, zlepšovaní a podpore aplikácií pre ERP Macola, tiež za dokumentáciu.
• Programovanie v C#, VB, VBA – Excel makro, využitie SQL a XML
• Diagnostika problémov a odporučenie vhodných nápravných opatrení – Help-Desk System
• Získanie a zdokumentovanie požiadaviek v spolupráci s internými zamestnancami spoločnosti Howe a poskytovateľmi EDI klienta.

• Práca na plný úväzok.
• Stabilné zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti
• Zaujímavý plat
• Možnosť profesionálneho rastu

V prípade záujmu pošlite svoj životopis na : [email protected] alebo poštou na adresu Howe Slovensko s.r.o., Magnezitarska 10 Košice 040 01

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Visual Basic - Pokročilý
SQL - Pokročilý
Microsoft Excel (VBA) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Minimálne 2 ročné vzdelanie alebo príslušné pracovné skúsenosti.
• Veľmi dobrá znalosť Microsoft Visual Studio - VB .net, Excel – makro (VBA), SQL a XML.
• Znalosť ERP systémov
• Výhodou sú skúsenosti s relačnými databázami.
• Pokročilé zručnosti v Exceli a iných podnikových softvérových aplikáciách.
• Vynikajúce profesionálne komunikačné schopnosti v anglickom a slovenskom jazyku - písomne aj ústne
• Silné medziľudské zručnosti.
• Silné analytické schopnosti.
• Veľký dôraz na detail.
• Znalosť definície podnikových procesov, dokumentácie a zlepšovania.

Howe & Co je inovatívnym dodávateľom kvalitných, cenovo konkurencieschopných koží na národných i medzinárodných automobilových trhoch. Našim cieľom je usilovať sa o neustále zlepšovanie našich produktov, procesov a spokojnosti zákazníkov. Howe & Co je pôvodne Austrálska spoločnosť, ktorá momentálne pôsobí na nadnárodnej úrovni. Howe Slovensko s.r.o. ako súčasť Howe & Co je dodávateľ kožených dielcov práve pre európsky trh založený v Košiciach v roku 2005. Hlavná činnosť spoločnosti je zameraná na manipuláciu s kožou - strihanie kožených komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4212991  Megjelentetés dátuma: 1.2.2022  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac