Operátor/ka výroby Finishing Čistenie strojov - poobedná zmena

Howe Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Bahýľova, Barca
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,95 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1-zmenná práca na výrobnej linke - LEN POOBEDNÁ ZMENA od pondelka do piatka
( od 14:00 - do 22:00) v priemyselnom parku pri letisku v Košiciach
práca v nadnárodnej spoločnosti, vhodná pre mužov aj ženy
čistenie strojov a zariadení + výroba
práca v stoji
samostatnosť, zodpovednosť a chuť pracovať

Základnú mzdu je možné navýšiť o :

*mzdový príplatok za prácu v sobotu 2,155 €
*mzdový príplatok za prácu nadčas 25% priemerného zárobku

BONUSY

*mesačný dochádzkový bonus 114€
*bonus za odporúčanie nového zamestnanca 80€

Výplata vždy do 10. dňa v mesiaci.

*Stravovanie formou bufetu možné v objekte za zvýhodnené ceny .
* Stravné v sume 5,85 € na stravnú kartu alebo finančný príspevok
*Príspevok na pranie a pracovné oblečenie na náklady spoločnosti.
/Rôzne formy benefitov ako MDD balíčky, mikulášske balíčky, vitamíny, čerstvé ovocie/

Ak spĺňate požadované kritéria pošlite nám váš životopis prostredníctvom portálu PROFESIA.SK alebo na adresu [email protected] (do predmetu správy nezabudnite uviesť pozíciu o ktorú sa uchádzate.)
Poštou na adresu: Howe Slovensko s.r.o Bahýľova 1558 IMMO Park Košice
Najvhodnejších uchádzačov budeme telefonicky kontaktovať.
Následne budete pozvaný na výberový konkurz.
Konkurz sa uskutoční na adrese : Bahýľova 1558 IMMO Park Košice (Letisko - hala č.4 )

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ochota a chuť pracovať.
Samostatnosť a zodpovednosť.
Dobrý zrak, správny farbocit.
Spôsobilosť práce v stoji.

Howe & Co je inovatívnym dodávateľom kvalitných, cenovo konkurencieschopných koží na národných i medzinárodných automobilových trhoch. Našim cieľom je usilovať sa o neustále zlepšovanie našich produktov, procesov a spokojnosti zákazníkov. Howe & Co je pôvodne Austrálska spoločnosť, ktorá momentálne pôsobí na nadnárodnej úrovni. Howe Slovensko s.r.o. ako súčasť Howe & Co je dodávateľ kožených dielcov práve pre európsky trh založený v Košiciach v roku 2005. Hlavná činnosť spoločnosti je zameraná na manipuláciu s kožou - strihanie kožených komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3645682  Megjelentetés dátuma: 15.4.2024  Alapbér (bruttó): 4,95 EUR/hod.