Operátor výroby pri počítači /CNC operátor

Howe Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád hráš počítačové hry a obľubuješ prácu s PC? Potom táto pracovná ponuka čaká práve na Teba! V súčasnosti hľadáme nových členov tímu do modernej a čistej prevádzky. Ide o prácu zameranú na ľahkú obsluhu najmodernejších digitálnych strojov. Jedná sa o prácu na pracovnú zmluvu so skúšobnou dobou 3 mesiace v Košiciach v trojzmennej prevádzke, dochádzkové a výkonnostné bonusy.

Na uvedenú pozíciu Vás zaučíme priamo na náklady spoločnosti Howe. Nehľadáme iba zamestnancov, ktorí ovládajú náš pracovný postup, ale aj zamestnancov, ktorí majú chuť učiť sa a pracovať v tíme s možnosťou profesionálneho a osobnostného rastu. Nevyžadujeme nutne prax, tým pádom je práca vhodná aj pre absolventov. Nejedná sa o pásovú výrobu. Práca je v nadnárodnej spoločnosti dodávajúcej kožené diely pre luxusné automobilové značky.
Práca v stoji, vhodná pre mužov aj ženy.

MOTIVAČNÝ DOCHÁDZKOVÝ BONUS 114 EUR / mesiac. Aj počas skúšobnej doby !

Stravovanie možné v objekte za zvýhodnené ceny na čo Vám vždy v mesačnom predstihu spoločnosť zabezpečí dotované stravné v hodnote 5,85 EUR formou stravovacej karty alebo finančného príspevku
Príspevok na pranie a pracovné oblečenie na náklady spoločnosti.
Stabilita, motivačný a odmeňovací systém, možnosť kariérneho rastu.
V našej spoločnosti kladieme veľký dôraz na rovnováhu osobného a pracovného života. Množstvo bonusov ako MDD balíčky, mikulášske balíčky..

V prípade záujmu zaslať životopis na adresu: [email protected], alebo poštou na Howe Slovensko s.r.o., Magnezitárska 10, 040 01. Životopis je možné taktiež osobne odovzdať na vrátniciach Howe.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem o pracovnú ponuku.
Dovoľujeme si vás informovať, že budeme kontaktovať iba kandidátov, ktorí najviac zodpovedajú potrebám a požiadavkám danej pozície.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Práca s počítačom
Ochota a chuť pracovať!
Dobrý zrak, správny farbocit
Spôsobilosť práce v stoji

Howe & Co je inovatívnym dodávateľom kvalitných, cenovo konkurencieschopných koží na národných i medzinárodných automobilových trhoch. Našim cieľom je usilovať sa o neustále zlepšovanie našich produktov, procesov a spokojnosti zákazníkov. Howe & Co je pôvodne Austrálska spoločnosť, ktorá momentálne pôsobí na nadnárodnej úrovni. Howe Slovensko s.r.o. ako súčasť Howe & Co je dodávateľ kožených dielcov práve pre európsky trh založený v Košiciach v roku 2005. Hlavná činnosť spoločnosti je zameraná na manipuláciu s kožou - strihanie kožených komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Žaneta Šofranková
Tel.: +421557979038
E-mail: poslať životopis
ID: 3192539  Megjelentetés dátuma: 17.4.2024  Alapbér (bruttó): 5 EUR/hod.