Operátor CNC strojov - digitálna obsluha

Howe Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
teljes munkaidő
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád hráš počítačové hry a obľubuješ prácu s PC? Potom táto pracovná ponuka čaká práve na Teba! V súčasnosti hľadáme nových členov tímu do modernej a čistej prevádzky. Ide o prácu zameranú na ľahkú obsluhu najmodernejších digitálnych strojov. Jedná sa o prácu na pracovnú zmluvu so skúšobnou dobou 3 mesiace v priemyselnom parku na Bahýľovej ulici alebo na Magnezitárskej 10 v trojzmennej prevádzke, dochádzkové a výkonnostné bonusy.
Na uvedenú pozíciu Vás zaučíme priamo v tréningu na náklady spoločnosti Howe. Nehľadáme iba zamestnancov, ktorí ovládajú náš pracovný postup, ale aj zamestnancov, ktorí majú chuť učiť sa a pracovať v tíme s možnosťou profesionálneho a osobnostného rastu. Nevyžadujeme nutne prax, tým pádom je práca vhodná aj pre absolventov. Nejedná sa o pasovú výrobu. Práca je v nadnárodnej spoločnosti dodávajúcej kožené diely pre luxusné automobilové značky.
Práca v stoji, vhodná pre mužov aj ženy.

Zamestnanecké výhody, benefity

PO SKÚŠOBNEJ DOBE 66€ MOTIVAČNÝ DOCHÁDZKOVÝ BONUS

Stravovanie možné v objekte za zvýhodnené ceny na čo Vám vždy v mesačnom predstihu spoločnosť zabezpečí stravné v hodnote 3,90 EUR (stravnú kartu možno využiť aj v obchodoch a reštauráciách).
Príspevok na pranie a pracovné oblečenie na náklady spoločnosti. Ročný dochádzkový bonus naďalej vo výške 330 EUR a ďalšie výhody ako stabilita, motivačný a odmeňovací systém, možnosť kariérneho rastu.

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu zaslať životopis na adresu: [email protected], alebo poštou na Howe Slovensko s.r.o., Magnezitárska 10, 040 01. Životopis je možné taktiež osobne odovzdať na vrátniciach Howe.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.11.2020 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Igen

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Práca s PC a výpočtovou technikou
Ochota a chuť pracovať!
Dobrý zrak, správny farbocit.
Spôsobilosť práce v stoji.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Howe & Co je inovatívnym dodávateľom kvalitných, cenovo konkurencieschopných koží na národných i medzinárodných automobilových trhoch. Našim cieľom je usilovať sa o neustále zlepšovanie našich produktov, procesov a spokojnosti zákazníkov. Howe & Co je pôvodne Austrálska spoločnosť, ktorá momentálne pôsobí na nadnárodnej úrovni. Howe Slovensko s.r.o. ako súčasť Howe & Co je dodávateľ kožených dielcov práve pre európsky trh založený v Košiciach v roku 2005. Hlavná činnosť spoločnosti je zameraná na manipuláciu s kožou - strihanie kožených komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Howe Slovensko s.r.o.
Magnezitárska 10
040 01 Košice

Kontakt

Kapcsolattartó személy: Ing. Žaneta Šofranková
Tel.: +421557979038
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3192539  Megjelentetés dátuma: 27.10.2020  Alapbér (bruttó): 4 EUR/hod.