Supply chain engineer / disponent

Howa Tramico Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Poľná 7, Senec
Termín nástupu
ASAP
Od 1 300 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy môže byť dohodnutá aj vyššia a to v závislosti od profesijnej kvalifikácie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komunikácia s dodávateľmi a zákazníkmi;
Komunikácia a reporting nadriadenému;
Objednávanie materiálu;
Príjem materiálu a riadenie toku obalov;
Spracovanie objednávok, zabezpečenie potrebnej dokumentácie a administratívy;
Evidencia dokumentov a informácií týkajúcich sa prepráv;
Plánovanie dopravy na základe požiadaviek zákazníkov (objednávok);
Koordinácia materiálového toku v rámci firmy a externe;
Tvorba pracovných a logistických inštrukcii pre výrobu;
Dodržiavanie pravidiel BOZP-PO a ochrany životného prostredia, FIFO, APQP, FMEA a 5S na pracoviskách výroby;
Vykonáva ďalšie činnosti podľa pokynov nadriadeného;

- Po dohode možnosť príležitostne pracovať Home office;
- Flexibilný pracovný čas;
- PC a telefón aj na súkromné účely;
- Systém kafeterie na pracovisku (káva, čaj....)
- Príjemný mladý kolektív;
- Teambuildingy;
- Multisport karta;
- Športový deň;
- Mikulášsky balíček;
- Vianočný večierok;
- Darčekové Vianočné poukazky;
- „Sick day“

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, zasielajte svoje CV na [email protected].
Zaslaním Vášho CV do spoločnosti Howa Tramico Slovakia, s.r.o. dávate súhlas ku spracovaniu dát a ich uchovávanie v personálnej databáze. Tento súhlas platí až do jeho písomného odvolania. Súčasne tým potvrdzujete, že údaje uvedené v zaslanom životopise sú pravdivé a presné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Vodcovstvo, Komunikačné a organizačné schopnosti, Schopnosť riešiť problémy, Koncepčné myslenie, Inovatívnosť, Zmysel pre detail, Tímový hráč, Pozitívne naladená osobnosť, Flexibilita, Samostatnosť, Zodpovednosť, Odolnosť voči stresu;

Howa Tramico Slovakia s.r.o., sme medzinárodná výrobná spoločnosť, ktorá podniká v automobilovom priemysle. Zaoberáme sa výrobou strešných čalúnení a produktov z peny pre zákazníkov Peugeot, Citroen, Toyota a Renault.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3996457  Megjelentetés dátuma: 18.3.2021  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac