Operátor kvality

Howa Tramico Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 770 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manipulácia s hotovým výrobkom.
Kontrola hotových výrobkov.
Oprava hotových výrobkov – odstranovanie kvalitatívnych nedostatkov.
Triedenie a označovanie výrobkov.
Trojzmenná prevádzka.
Práca je vhodná aj pre absolventov.

Bezpečné a príjemné pracovné prostredie.
Stabilné zamestnanie .
Pitný režim + vitamíny.
Vianočná párty, športový deň, mikulášsky balíček, vianočný darček,
Pozícia vhodná aj pre absolventov.

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky, prosím zašlite svoj životopis na e-mailovú adresu: [email protected]
Alebo nás môžete osobne kontaktovať v čase od 8:00 hod. do 16:30 hod.
Do e-mailu prosím vložte aj tento súhlas so spracovaním osobných údajov:
Zaslaním svojho životopisu a sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujem svoj súhlas spoločnosti Howa Tramico Slovakia,s.r.o.o. so sídlom: Poľná 7 , 90301 Senec na spracovávanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov pre účely sprostredkovania zamestnania, a na ich priebežnú aktualizáciu v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Howa Tramico Slovakia s.r.o., sme medzinárodná výrobná spoločnosť, ktorá podniká v automobilovom priemysle. Zaoberáme sa výrobou strešných čalúnení a produktov z peny pre zákazníkov Peugeot, Citroen, Toyota a Renault.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3548077  Megjelentetés dátuma: 25.6.2020  Alapbér (bruttó): 770 EUR/mesiac