Vedúci projektu - vývojový inžinier

Miesto práce
Pod Javorkom 264, 027 53 Istebné, okres Dolný Kubín
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vedenie rozvojových a zákazníckych projektov
  • vývoj a návrh nových produktov
  • návrh a vypracovanie špeciálnych projektov
  • implementácia prototypov do sériovej výroby
  • udržiavanie konštrukčných špecifikácii existujúcich produktov
  • riadenie technickej dokumentácie
  • dodržiavanie interných smerníc
  • účasť na podujatiach zákazníkov a partnerov

  • práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti pôsobiacej na Slovensku 13 rokov
  • motivujúce finančné ohodnotenie
  • zaškolenie, aj v materskom závode v zahraničí
  • sociálny program nad rámec ZP

Vaše CV prosím zasielať aj v Anglickom alebo Nemeckom jazyku. Prípadné druhé kolo pracovného pohovoru bude prebiehať v našom materskom závode v Lichtenštajnsku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
SAP - Pokročilý
CATIA - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • znalosť Anglického alebo Nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni - PODMIENKOU
  • skúsenosti s riadením projektov - PODMIENKOU
  • skúsenosti z oblasti vzduchotechniky - PODMIENKOU
  • samostatnosť, flexibilita

Zodpovednosť za energiu a životné prostredie má dlhoročnú tradíciu a je vysokou prioritou v našom každodennom konaní a myslení. V spoločnosti Hoval sú príjemné teploty našou najvyššou prioritou – a to už viac ako 75 rokov. Naši zákazníci v oblasti vykurovacej a klimatizačnej techniky sa na celom svete spoliehajú na prvotriedne riešenia a vynikajúce služby. Pretože my v Hoval milujeme to, čo robíme!

Našu zodpovednosť za životné prostredie berieme vážne. Energetická účinnosť je srdcom našich vykurovacích a ventilačných systémov, ktoré navrhujeme a vyvíjame.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kariéra HOVAL
Tel.: +421914222999
E-mail: poslať životopis
ID: 3256626  Megjelentetés dátuma: 2.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou