Recepčná, chyžná - iba denné zmeny

HOTEL ZAUBER s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.Príplatky za víkendy a sviatky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za celkový chod recepcie, poskytovanie komplexných informácii hosťom, ubytovanie hostí, vybavovanie telefonickej a mailovej komunikácie, aktualizovanie, kontrolovanie a potvrdzovanie rezervácií, zodpovednosť za správne vyúčtovanie pobytov, administratíva spojená s chodom recepcie, upratovanie , príprava raňajok. Dohľad na plynulom chode raňajok. Pracuje sa na jednu zmenu od 06:00 - 14:00. Pracovná pozícia nevyžaduje nočné zmeny. Fond pracovného času je 30 hodín týždenne.

Motivačné ohodnotenie v závislosti na priamom predaji. Práca v príjemnom prostredí a výbornom kolektíve.

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať. Neposkytujeme zamestnanecké ubytovanie, ideálne pre uchádzačov z Popradu a blízkeho okolia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Windows - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

príjemné vystupovanie voči hosťom, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, praktické myslenie, komunikatívnosť, asertívnosť.

Luxusná vila - VILLA ZAUBER je ideálnym zázemím pre tých, ktorí radi spájajú voľný čas alebo pracovné stretnutia s aktívnym pobytom.
VILLA ZAUBER je vhodným miestom pre pohodlie a relax. Veľkorysé moderné ubytovanie a profesionálne služby spĺňajú najvyššie nároky korporátnej klientely.
VILLA ZAUBER je vzdialená len 200m od aquaparku Aquacity Poprad, 100m od zimného štadiónu a 1000m od historického centra mesta Poprad.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3668119  Megjelentetés dátuma: 11.9.2023  Alapbér (bruttó): 5 EUR/hod.