Accommodation & event manager

Hotel sv. Ludmila****

Miesto práce
Hotel sv. Ludmila, Tehelňa, Skalica
Termín nástupu
ihneď, príp. dohodou
Nástupná mzda/základná mzda od 1250 Eur/brutto v závislosti od skúseností kandidátov + prémie; po skúšobnej dobe prehodnotenie mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedie 7-členný tím na úseku recepcie a ubytovania
- Zabezpečuje efektívne plnenie pracovných úloh s ohľadom na náklady a stanovené termíny
- Vedie príslušnú evidenciu potrebnú pre plynulý chod úsekov
- Kontroluje kvalitu upratovacích a čistiacich prác
- Zabezpečuje odstránenia nedostatkov
- Vybavuje objednávky a zabezpečuje jednoduché eventy
- Na dennej báze komunikuje so zákazníkmi, dodávateľmi a ostatnými úsekmi hotela
- Zodpovedá za pravidelnú inventúru pracovných prostriedkov, pomôcok a tovaru

Sociálny program pre zamestnancov
Práca v príjemnom prostredí a kolektíve
Ďalšie finančné a nefinančné benefity

Vopred ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našom tíme Hotela sv. Ludmila**** v Skalici.
Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Všetky životopisy budú po ukončení výberového konania skartované v súlade so zákonom 18/2018 a GDPR. Bližšie informácie o spracovaní Vašich osobných údajov si môžete pozrieť na https://www.hotelsvataludmila.sk/gdpr/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotelové služby, Cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

Precíznosť, samostatnosť, zodpovednosť
Schopnosť viesť, koordinovať a motivovať pracovný tím
Anglický jazyk na bežnej komunikačnej úrovni so zákazníkmi
Organizačné a komunikačné schopnosti

Hotel sv. Ludmila**** je situovaný v tichom prostredí lesoparku, neďaleko historického centra mesta Skalica. Všetky priestory sú navrhnuté a zariadené tak, aby sa u nás hostia cítili ešte lepšie ako doma. Náš 4-hviezdičkový business hotel poskytuje kompletné wellness, reštauračné, ubytovacie a kongresové služby.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3762581  Megjelentetés dátuma: 13.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Nástupná mzda/základná mzda od 1250 Eur/brutto v závislosti od skúseností kandidátov + prémie; po skúšobnej dobe prehodnotenie mzdy